www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Проект «Діти Створюють Країну» чекає на креативні анкети від дітей
Версія для друку Написати листа
ГО «Українські Креативні Реформатори» запрошує дітей віком 9-13 років з України та дітей українського походження за кордоном прийняти участь у проекті "Діти Створюють Країну", який буде проходити в ІІІ етапи:
   І етап: Прийом заявок (до 15.08.17)
   ІІ етап: Відбір учасників (до 15.09.17)
   ІІІ етап: Міжнародний Дитячий Конгрес (30 учасників, 7 днів у жовтні 2017, Київ, резиденція Межигір’я).
ПРОГРАМА Діти Створюють Країну – програма підтримки та активізації дітей-лідерів, дітей, які своїми думками, мріями, намірами та діями створюють бажану реальність своєї країни.

Автори найоригінальніших анкет та робіт отримають можливість стати одним з 30 учасників ІІІ етапу проекту, які разом з батьками/опікунами/супроводжуючими потраплять на Міжнародний Дитячий Конгрес, зустрінуться з поважними публічними людьми, послами, міністрами, народними депутатами, візьмуть участь в майстер-класах, будуть створювати мультики та посадять «Дерева Миру». Для 30 батьків/опікунів/супроводжуючих (1 учасник - 1 дорослий) передбачена цікава індивідуальна програма. Передбачені відзнаки для дітей та батьків.

УВАГА! Роботи учасників програми можуть бути опубліковані.

Для участі необхідно:

1. Заповнити і надіслати анкету учасника. Додаток 1.

2. Виконати завдання в обраному напрямку до 31.07.17 і надіслати на поштову адресу (можна надсилати окремими листами, в один з яких вкласти заповнену анкету): індекс 03190, місто Київ, вул. Толбухіна 43, ГО «Українські Креативні Реформатори», програма «Діти Створюють Країну», Ткаченко Лілії.

Для листування, надсилання матеріалів творчих завдань за потреби використовувати електронну пошту: ukr.ngo.info@gmail.com

Довідка: +38095-27-29-579, +38063-436-65-65, автор проекту - Лілія Ткаченко, сайт: ukrngo.org.ua

ЗАВДАННЯ:
І. Напрямок ЩАСТЯ. Завдання:

1. Історія-розповідь на тему: День мого неймовірного щастя (від руки, не набирати на комп’ютері). Згадайте день, момент коли ви були дуже щасливі, що подарувало Вам це відчуття.

2. Надіслати до 3 фото що робить тебе щасливим на електронну пошту ukr.ngo.info@gmail.com, в темі листа написати: «Фото. Щастя. своє Прізвище Ім’я»

3. Творче завдання – що для мене щастя? (наприклад: намалювати малюнок, фото, скульптура, презентація до 12 слайдів, відео до 7 хв, комікси, свій варіант)

ІІ. Напрямок ЛЮБОВ І МИР. Завдання:

1. Опиши свій вчинок, що я вже зробив щоб у світі стало більше любові, гармонії і порозуміння (розповідь-історія) (від руки, не набирати на комп’ютері)

2. Зроби маленьке соціальне дослідження, запитай у 10 людей різного віку: що потрібно зробити щоб людина припинила ображатися і пробачила (якщо її образили, зробили неприємно, боляче)? Запиши їх відповіді і зроби маленькі висновки.

3. Творче завдання – що для мене любов і мир? (наприклад: намалювати малюнок, фото, скульптура, презентація до 12 слайдів, відео до 7 хв, комікси, свій варіант)

ІІІ. НАПРЯМОК СВІТ і ПОДОРОЖІ. Завдання:

1.Уяви, що у тебе є Друг з іншої країни (з якої забажаєш). Напиши йому Лист. В листі запроси свого друга в гості і розкажи про красу свого краю, міста, селища, розкажи де ти живеш і що цікавого можеш показати своєму другові, якщо він приїде у твоє місто (музеї, печери, ліси, легенда). Додати ілюстрацію/малюнок. (УВАГА! від руки, не набирати на комп’ютері)

2.Лист-Звернення до Посла країни у якій хочеш побувати, написати чому обрав для подорожі саме цю країну, що би хотів побачити і дізнатися, які емоції та досвід отримати, з ким би хотів познайомитись. Додати ілюстрацію/малюнок) (Наприклад, можна розпочати лист такими словами: Доброго дня, Шановний Пане Посол ____країни в Україні!) . (УВАГА! від руки, не набирати на комп’ютері)

3.Творче завдання: Уяви і намалюй свою майбутню подорож


АНКЕТА УЧАСНИКА ПРОГРАМИ ДІТИ СТВОРЮЮТЬ КРАЇНУ

УВАГА! Анкета – один з важливих складових відбору учасників, тому для організаторів важливо щоб її заповнювали ДІТИ – учасники, а не дорослі (батьки)! Щоб діти писали свої щирі думки, бачення, проявили свій внутрішній світ.


  1. ПІБ

  2. Дата народження (Дата. Місяць.Рік)

  3. Контактний Номер телефону (вказати чий саме номер одного з батьків чи особистий)

  4. Електронна пошта (особиста або когось із батьків)

  5. Як ти проводиш вільний час?

  6. Чому би ти хотів навчитися в житті?

  7. Напиши свої три найзаповітніших мрії

  8. Хто для тебе є прикладом для наслідування і чому?

  9. Як ти проводиш і як мрієш провести ці літні канікули?

  10. Уяви: ти отримуєш стипендію 1000 гривень на місяць протягом 10 місяців – як витратиш кошти?

  11. Уяви себе винахідником, що би ти винайшов?

  12. Напиши три традиції у своїй родині, як ви проводите час з близькими людьми (якщо у вашій родині немає традицій, напишіть які традиції ви хочете, як мрієте проводити час з рідними)

  13. Продовжи фразу: Для мене Моя родина – це…

  14. Продовжи фразу: Моє Життя – це…

  15. Продовжи фразу: Для мене Любов – це…

  16. Продовжи фразу: Для мене Дружба – це…

  17. Продовжи фразу: Для того щоб всі люди на Планеті жили дружно нам потрібно…

  18. Напиши 7 способів / пунктів (наприклад дій, явищ, подій,) Що мене робить щасливим? (написати від руки на окремому аркуші, не набирати на комп’ютері)

  19. Напиши 7 способів зробити рідну людину щасливою (написати від руки на окремому аркуші, не набирати на комп’ютері)

  20. Напиши 7 добрих справ для свого міста щоб зробити його кращим ((написати від руки на окремому аркуші, не набирати на комп’ютері)

  21. Напиши 7 добрих справ для природи, навколишнього середовища (написати від руки на окремому аркуші, не набирати на комп’ютері)

  22. Напиши 7 вчинків - що я зробив би щоб у світі було більше любові? (написати від руки на окремому листку, не набирати на комп’ютері)

  23. Напиши 7 вчинків - що я роблю для того щоб бути здоровим(написати від руки на окремому аркуші, не набирати на комп’ютері)

  Анкету надіслати на адресу:

індекс 03190, місто Київ, вул. Толбухіна 43,
ГО «Українські Креативні Реформатори»
програма Діти Створюють Країну
Ткаченко Лілії
УВАГА! З АНКЕТОЮ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ВИКОНАНІ ЗАВДАННЯ В ОБРАНОМУ НАПРЯМКУ

Надсилаючи роботи на участь у програмі ви надаєте згоду на обробку особистої інформації та публікацію робіт
Довідка: ukr.ngo.info@gmail.com
+38095-27-29-579, +38063-436-65-65, автор програми «Діти Створюють Країну» Лілія Ткаченко
дск-пдф.pdfдск-пдф.pdf
Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор