www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: В.А.Сідаку, патріоту своєї справи і Батьківщини, талановитому краєзнавцю виповнилося 92 роки
Версія для друку Написати листа
Про його краєзнавчу діяльність знають далеко за межами не тільки нашого району, а й області. Багато років тому Василь Артемович захопився пошуками старовини, зібраного було наскільки багато, що з усіх знахідок з часом був створений домашній музей етнографії та народного побуту.
Краєзнавча і популяризаторська діяльність шукача перетворила Дніпровокам’янку в один з відомих культурних центрів області.
Але Василь Іванович, окрім колекціонування предметів старожитності, ще й досі не покидає пера, постійно пишучи все нові та нові цікаві мемуари.

Привітати іменинника завітали голова районної ради А.В.Кравченко, районний депутат А.С.Работа та еколог П.Т.Чегорка. Зустріч з іменинником пройшла в дружній та теплій атмосфері, господар ділився спогадами з дитинства та молодості, показував свої знахідки, сад, рослини, до яких, не дивлячись на поважний вік, продовжує дбайливо відноситись.
Бажаємо нашому краєзнавцю-публіцисту, натхнення ще на довгі роки в популяризації української культури. Нехай кожен день приносить лише радість, а тіло завжди буде наповнене здоров’ям та силою!

Організаційний відділ аппарату Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор