Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


25 січня 2019 року в місті Верхньодніпровськ по вулиці Федоровського, 21 робочою групою було проведено комісійне обстеження будинку для переселенців на 16 квартир з метою попереднього прийняття виконання будівельних робіт перед здачею об’єкта в експлуатацію. При огляді будівлі були присутні: власник об’єкта – Верхньодніпровська міська рада, балансоутримувач – КП «Житловик», голова агенції по впровадженню мікропроекту «Створення житлових умов для ТПО в м. Верхньодніпровськ», представник Українського фонду соціальних інвестицій, представник підрядної організації та керівники комунальних підприємств.

    В ході візуального обстеження було виявлено та протокольно зафіксовано ряд зауважень та недоліків, які необхідно вирішити до кінцевого терміну здачі об’єкта в експлуатацію. В цілому ж комісія відзначила позитивну динаміку виконання будівельних робіт та готовність об’єкта реконструкції до експлуатації на рівні 90%.
    Додатково хотілось би зазначити, що при виконанні будівельних робіт були застосовані сучасні новітні технології утеплення всієї будівлі по фасадам. Завершується виконання робіт всіх квартир «під ключ» згідно нових вимог державних будівельних норм з облаштуванням внутрішно-опоряджувальних робіт та установкою (монтажем) сан.технічних виробів.


    організаційни відділ апарату райдержадміністрації