www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відкриті змаганя з техніки гірського туризму «Висота – 2017» у Верхньодніпровську.
Версія для друку Написати листа
В грудні 2016 року в комунальному закладі «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся черговий етап відкритих змагань з техніки гірського туризму «Висота – 2017».

Організатором змагань виступив керівник гуртка туристичного багатоборства, інструктор - методист з туристичної роботи Прядко Олександр Георгійович.
Туристичний форум, крім господарів – вихованців гуртка туристичного багатоборства ПДЮТ- зібрав півтори сотні юних туристів з різних куточків області: Вільногірська, Жовтих Вод, Кам’янського, Дніпра, Васильківки, Криничок та міста Запоріжжя.
Гірський туризм як вид туристичного багатоборства надзвичайно складний технічно та вимагає неабиякої фізичної підготовки. Тож для перемоги юним спорсменам необхідно було продемонструвати спритність, фізичну витривалість , технічну оснащенність та жагу до перемоги.
За підсумками змагань суддівською колегією були визначені переможці та призери у двох вікових групах. В середній віковій групі беззаперечними лідерами виявились туристи із Запоріжжя, друге та третє місця посіли вільногірці та юні спорстмени із Кам’янського.
Боротьбу в молодшій віковій групі впевнено виграли учні Криничанського району, на другому місці – дніпровці, на третьому – верхньодніпровці.
Організатори змагань висловлюють подяку Верхньодніпровській районній раді та районній державній адміністрації за надання дієвої допомоги в проведенні відкритих змагань, а юним туристам Дніпропетровщини бажаємо нових підкорених висот.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Шинкаренко І.В., методист КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ»


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор