www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський відділ поліції звертає увагу на проблему торгівлі живими тваринами та продуктами з них.
Версія для друку Написати листа
Незважаючи на те, що працівники Верхньодніпровського відділення поліції постійно здійснюють профілактичні та рейдові заходи, аби завадити перевезенню і торгівлі живих тварин та продуктів з них, у яких відсутні ветеринарні документи на вантаж чи товар, перевезення і торгівлю, все ж таки є в нашому районі.
Сама торгівля і перевезення, в супереч Закону, для продавців проводиться на вигідних умовах, вони заощаджують на обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі м’яса та молочної продукції, яку проводять тільки в державних установах - лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи. І саме це є гарантією придбання якісної і безпечної продукції для споживача.
Тому працівники Верхньодніпровської поліції та члени громадських формувань систематично вживають заходи, спрямовані на попередження правопорушень у цій сфері. Правоохоронці, зокрема, проводять рейди, під час яких виявляють та притягують до відповідальності правопорушників.
Доводимо до відома громадян, що існує адміністративна відповідальність за дані види правопорушення:
Ст. 159 КУпАП. Порушення правил торгівлі на ринках. Тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Хочемо звернутися до всіх торговців та перевізників!
Дотримуйтесь норм закону і ведіть торгівлю тільки у дозволених місцях.
Оргвідділ аппарату районної ради за матеріалами Верхньодніпровського відділу поліції


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор