www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 12 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ У ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ
Версія для друку Написати листа
На території Верхньодніпровського району 28 липня та вночі 29 липня внаслідок сильних поривів вітру, сильного дощу з градом, а в деяких місцях і урагану, були порушені умови проживання мешканців окремих сіл. 
В п’яти населених пунктах частково побито градом покрівлі та вікна 456 приватних житлових та громадських будинків. Пошкоджено дах та вікна Дніпровока’мянської філії “Ганнівського навчально-виховного комплексу” та дитячого садочку. Також, пошкоджено городи у приватних садибах на загальній площі 13,1 га та посіви агрокультур, знеструмлено 1060 абонентів.

29 липня відбулося засідання Верхньодніпровської районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянули попередні збитки, обсяги пошкодження сільськогосподарських угідь, будівель та споруд, визначені терміни проведення ремонтних робіт та відповідальних виконавців.
За минулу неділю в районі сталися такі надзвичайні події:
25 липня в сел. Дніпровському згорів сарай.
27 липня в санаторії «Славутич» згорів літній будиночок.
30 липня відбулося аварійне відключення підстанції «Янтарна» лінії Л-70. Без напруги залишились 375 абонентів приватного сектору. Роботи ще ведуться.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за звітом начальника Верхньодніпровського РВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор