www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Громадські ініціативи АПКУ продовжують втілюватись в життя Верхньодніпровського району.
Версія для друку Написати листа
Громадські ініціативи АПКУ продовжують втілюватись в життя району.

У Верхньодніпровській районній лікарні, в терапевтичному відділенні закінчено ремонт двох кімнат стаціонарного лікування для ліквідаторів Чорнобильської АЄС та воїнів АТО. Оновлення кімнат відбулось завдяки співпраці районної ради та волонтерів Асоціації професійних капеланів України (АПКУ), керівник Кучер В.П..

На цей проект районна рада виділила кошти в розмірі 30 000 тис.грн для закупки необхідних матеріалів для ремонту, а волонтери громадської організацій своїми руками зробили ремонт кімнат. Завдяки спільних зусиль у відділенні відремонтовані дві палати: стелі, пофарбовані стіни, повністю замінений лінолеум, відремонтована електрика, замінені рукомийники та унітаз, повністю облаштовані новими меблями.

Також волонтери АПКУ допомогли зробити косметичний ремонт кімнати Пушкарівської сільської амбулаторії, щоб мешканці села мали можливість лікуватись на денному стаціонарі.

Тож, якщо для всіх загальне стане власним та кожен почне нести особисту відповідальність за все з чим стикається, то і жити в країні, і відпочивати, а тим паче хворіти буде набагато приємніше в цивільних, добре обладнаних кімнатах не тільки окремим категоріям громадян, а й всім.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор