www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Осінній урожай дитячої телестудії «Ракурс»
Версія для друку Написати листа
Взагалі, осінь - це всього лише пора року, але для кожного вона має своє значення: для когось - це початок нового навчального року, для інших - довгоочікуваний день народження, або ж визначна дата, але все ж для більшості це час збирання урожаю.

Урожай - це не тільки поспілі овочі та фрукти, це може бути дозрілою працею, або ж талантом. Таланти є у кожного, але хочеться розповісти про жвавих та талановитих дітей, які відвідують дитячу телестудію «Ракурс», що працює в комунальному закладі «Верхньодніпровський ПДЮТ»!
Кожного року телестудія презентує кращі свої роботи на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях дитячої кіно- та телетворчості, де завжди отримують почесне місце серед найкращих фільмів!
Восени 2016 року дитяча телестудія зібрала свій врожай на декількох міжнародних фестивалях: XXV Міжнародному дитячому молодіжному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА», VIII Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «ДИТЯТКО», брали участь у XI Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ», який проводився під патронатом UNICA (міжнародний союз кіно при ЮНЕСКО).
Цього року «Ракурс» прославив своє місто тим, що на «КРИШТАЛЕВИХ ДЖЕРЕЛАХ» робота «Я в серці маю те, що не вмирає!» отримала диплом Лауреату (I місце), дві інші роботи стали Дипломантами (II - III місце)! На дитячому телевізійному фестивалі «ДИТЯТКО» фільм «Мавка» ввійшов в топ-10 кращих короткометражних фільмів серед 117 робіт, автори яких представляють 33 країни світу, а взагалі на цей фестиваль було подано понад 1000 робіт з 89 країн світу!
Але окрім радощів від перемог, ця команда привезла з собою купу приголомшливих знайомств із знаменитими та впливовими людьми, такими як: Міністр культури України Євген Нищук; автор, режисер, драматург, продюсер, народний артист СРСР Валерій Степанян; актор, режисер, співак Сергій Файфура; професор київського національного університету кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого Оксана Мусієнко та старший викладач цього закладу Валентина Костилєва; а також Заслужений артист України, актор телепроекту «Золотий гусак» Юрій Рудченко; директор Міжнародного дитячого кінофестивалю KINEKO Мітсуо Тахіра з Японії, митець із Болгарії Тетяна Алахвердієва, телеведучий Андрій Куликов, Володимир Морозов, Олександр Онуфрієв, Сергій Буковский та багато інших!
Неймовірно талановиту команду «Ракурс» пізнали в різних містах України та за кордоном.
З метою більш широкого ознайомлення з творчістю студійців при Палаці дитячої та юнацької творчості щочетверга працює кінозал, де кожен бажаючий зможе переглянути роботи, які стали переможцями на престижних Всеукраїнських та Міжнародних кінотелефестивалях.
То ж запрошуємо на перегляд кращих дитячих робіт. (Пасс Юлія. Учениця КЗ «Верхньодніпровської СЗШ №5», вихованка дитячої телестудії «Ракурс»)
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ЗМІ районуВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор