Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Зі стартом децентралізації Нікополь почав активно змінюватися. У місті запрацювали школа робототехніки й притулок для тварин, «з нуля» звели сучасну амбулаторію і навіть найпотужнішу в області сонячну електростанцію. Про досягнення та плани говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Нікополь сьогодні – це сучасне та перспективне місто. За чотири роки в ньому реалізували десятки інфраструктурних проектів, які допомогли покращити життя майже 124 тис мешканцям міста. Це все стало реальним завдяки ефективному розподіленню бюджетних коштів», – розповів голова Нікопольської міської ради Андрій Фісак.

Уперше за 70 років відремонтували школу №14. Заклад отримав сучасне «вбрання» – утеплену покрівлю та яскравий фасад. А проблеми з освітленням, опаленням, каналізацією та іншими комунікаціями – залишив у минулому.

На базі школи №4 запрацювала сучасна школа робототехніки. Її оснастили спеціальним обладнанням: комп’ютерами, 3D-принтером, паяльними станціями, лазерним станком.

Значну увагу приділили медицині. Нещодавно в Північному мікрорайоні запрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторія. У закладі – три сімейні лікарі, кабінети щеплень, функціональної діагностики, процедурні, ліжка денного стаціонару. Для міської лікарні №4 придбали нове обладнання – рентген та діагностичний мамограф.

Нині під дитячу лікарню реконструюють стару триповерхову будівлю колишньої поліклініки. Стаціонарне відділення буде розраховане на 40 місць, а поліклініка зможе приймати до 200 маленьких пацієнтів. Підрядники вже утеплили й пофарбували фасад, замінили покрівлю й опалення, провели комунікації й спеціальну систему вентиляції. Заклад оснастять сучасним обладнанням, а навколо обладнають парк.

Подбали про енергоефективність. У місті звели найпотужнішу в області сонячну електростанцію. Гроші на її будівництво надав канадський інвестор. На 15 га землі розмістили 32 тисячі панелей. Вони щомісяця забезпечують електрикою 12 тис квартир.

Із 2018 року жителі масиву «Північний» можуть відпочити в комфортному парку з лавами, спортивними та дитячими майданчиками. Його звели на місці колишнього пустирю.

Капітально ремонтували й дороги. Із новим покриттям – пр. Трубників, вул. Електрометалургів, Довгалівська, Рижикова.

Із 2015 року в Нікополі працює притулок для тварин. Там є ветеринар, одночасно можуть жити 148 собак.

За порядком у місті в режимі он-лайн стежать 114 відеокамер. Вони сприяють охороні громадського порядку та безпеці дорожнього руху.

У майбутньому в Нікополі планують реконструювати парки «Перемоги» та ім. О.С. Пушкіна, капітально відремонтувати міський пляж, звести спортивну залу з басейном на базі школи №21, збудувати об’їзну магістраль навколо міста.Уперше за 70 років відремонтували школу №14На базі школи №4 запрацювала сучасна школа робототехнікиЗапрацювала зведена «з нуля» сучасна амбулаторіяУ ній – ліжка денного стаціонаруЗвели найпотужнішу в області сонячну електростанціюКапітально ремонтували дорогиПід дитячу лікарню реконструюють стару триповерхову будівлю колишньої поліклініки


Досягнення обговорили на засіданні Ради регіонального розвиткуFile Attachment Icon
ATT8WONI.jpg