www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська команда депутатів зайняла ІІ місце в зональних змаганнях та вийшла в фінал VI обласної спартакіади серед депутатів місцевого самоврядування. 
Версія для друку Написати листа
11 квітня у Кам’янському пройшли зональні змагання шостої обласної спартакіади серед депутатів місцевого самоврядування, у яких узяли участь команди з Жовтих Вод, Вільногірська, Кам'янського, а також П'ятихатського, Верхньодніпровського, Криничанського, Петриківського і Царичанського районів.

Обранці громад зіграли у футбол та волейбол. Перше місце зайняла команда Петриківського району, друге – Верхньодніпровського, третє – міста Кам’янське.
Тож тепер верхньодніпровські депутати мають добре підготуватися, щоб гідно виступити 28 квітня у Дніпрі у фіналі, де окрім футболу та волейболу будуть змагатись в інших видах: теніс, шашки, шахи.


Команду Верхньодніпровського району представляли: А.Кравченко (голова райради), О.Кваша, С.Якименко, А.Работа та В.Дришлюк (районні депутати), А.Храпанов та В.Кусий (Дніпровська селищна рада), Г.Єфремов (Першотравенська сільрада), А.Швець ( Верхівцевська міськрада), О.Олійник (Верхньодніпровська міськрада).
Організаційний відділ аппарату верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор