www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Футбол, який об'єднує і дає надію.
Версія для друку Написати листа
Політика, влада, ці слова зараз в народі асоціюються як: бруд, зрада, сльози, обман і т.д . Все що повязане в нашій країні з людьми які належать до керманичів нашої Батьківщини - це все негатив. Останні роки наше так назване правління нічого і не зробило, щоб щось змінити. Сенс життя цієї касти людей в основному і полягає, як би більше нахапати, вкрасти. Це доказ того що багато людей в нашому сьогоденні втратили лик людини, забули про правдиву духовність своїх душ.
"Начальник, суддя, вельможа перебувають у славі, та ніхто з них не більший за того, хто Господа страхається." (Святе Письмо- цитата)
Але сьогодні ми міняємо стереотипи разом із керівництвом районної ради Верхньодніпровська. Місцевий голова, разом з місцевими депутатами завітали в Верхньодніпровський дитячий будинок – інтернат № 2, щоб зіграти в футбол з підопічними цього закладу. Дитячу команду очолив директор інтернату Генадій Михайлович Феденко, команду гостей голова Верхньодніпровської районної ради Артем Вадимович Кравченко. Роботу рефері виконав священик Української Греко-Католицької Церкви, отець Ігор Опацький.

Гра дітей інвалідів, сиріт з керівниками району дуже підняла самооцінку дітей і дала їм зрозуміти що вони також являються повноцінними членами нашого суспільства.
Щира подяка всім організаторам цієї акції, акції яка показує нам, що все ж таки і влада в нас є, яка може бути гідною нашої країни. (Автор Ігор Опацький)

Оргвідділ аппарату районної ради за матеріалами ЗМІ.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор