www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина відзначила День Конституції України спортивними заходами.
Версія для друку Написати листа
За ініціативи голови Верхньодніпровської районної ради Кравченка А.В. та при підтримці райдержадміністрації, міської ради та громадської організації «Союз Чорнобиль України» 26 червня 2016 року у Верхньодніпровську проходили святкові заходи присвячені Дню Конституції України та 30-ти річчю аварії на ЧАЕС.


На території санаторію «Славутич» на березі річки Дніпро пройшли змагання із спортивної рибної ловлі, в яких взяли участь команди депутатів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів та держслужбовців. Підсумки підводила судійська комісія на чолі із суддею міжнародної категорії по рибному спорту Цимбал В.В.У командному заліку перемогу отримала команда воїнів АТО, друге місце зайняла команда учасників ліквідації аварії на ЧАЕС і третє воїнів-інтернаціоналістів. В особистому заліку кращим був Микола Пономаренко із команди воїнів АТО друге та третє міста розділили учасники із команди ліквідаторів аварії на ЧАЕС Хвостенко В. та Тяпченко І. відповідно. Окремим призом був відзначений учасник із команди учасників ліквідаторів аварії на ЧАЕС Баюр І., який піймав першу рибину.


Генеральним спонсором спортивної рибної ловлі виступила торгова марка «Флагман», яка щедро нагородила учасників змагань цінними призами.


На березі вишикувалися палатки із учасниками змагань української польової кухні. Своїми стравами пригощали територіальні громади як і Верхньодніпровського так і інших районів області. Особливо відзначилися Мишуринрізька, Бородаївська, Ганнівська, Дніпровокам’янська, Пушкарівська сільські ради, Криничанська районна рада та Холодіївська сільська рада П’ятихатського району. За рішенням журі фестивалю, в яке ввійшли народний депутат Ю.Береза, обласні депутати Т.Янушкевич, О.Юнкевич, Г.Ісаєв, В.Слатвицький, В.Боняк, спортивний наглядач першого національного каналу Тимохін Д. та начальник МЧС у Дніпропетровській області Кульбач А. кращими стали Криничанський район, другими Ганнівська, третіми Мишуринрізька територіальні громади.Активну участь у святі приймали районні та області депутати. Зокрема у змаганнях із волейболу перемогла команда села Перше Травня, другими стали Верхньодніпровська команда «ВАРЗ», трійку призерів замикає команда депутатів на чолі з міським головою Калініченком Л.В.


Всі переможці були відзначені грамотами та цінними подарунками.
Наприкінці свята почесними грамотами з привітанням до Дня медика були відзначені працівники санаторію «Славутич» - головний лікар Пашковський І.Б,, лікарі Петренко М.М. та Шаркова Т.Д.
Також голова Дніпропетровської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Геращенко О.В відзначив голову Дніпровокам’янської територіальної громади Білявського В.А. медаллю «За гуманність» за підтримку чорнобильського руху на Верхньодніпровщині.


Весь захід супроводжувався музичними номерами та показовими виступами.
Верхньодніпровська районна рада виносить подяку всім учасникам заходу та має надію, що такі свята у нашому місті будуть щорічними.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор