www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Новини Верхньодніпровщини: Родзинка санаторію «Славутич» - відкритий басейн
Версія для друку Написати листа
В міжнародний день лікаря та в річницю засновника санаторію «Славутич» - Бориса Володимировича Пашковського, на території санаторію відбулося урочисте відкриття басейну відкритого типу з підігрівом води, роздягальнями та площадками для відпочинку.

З цієї нагоди до санаторію завітало чимало почесних гостей: голова правління «Укрпрофоздоровлення» М.І. Субота, голова Верхньодніпровської районної ради А.В. Кравченко, міський голова Верхньодніпровська Л.В. Калініченко, численні колеги і друзі головного лікаря санаторію І.Б. Пашковського з відомих українських курортних закладів, керівники обласного Фонду соціального страхування та інші.

Хто відвідував санаторій « Славутич» ще рік – два тому, той сьогодні може пересвідчитись, як зміцнилася матеріально-технічна база оздоровниці, як приємно змінилося довкілля, на скільки покращилися умови відпочинку і лікування пацієнтів. Тому відкриття нового басейну - це ще один крок до оновлення санаторію. Дійсно, басейн чудовий. Над ним особливо багато попрацював ветеран праці, будівельник Віктор Степанович Федорченко, який і отримав особливу подяку від головного лікаря.
Особливі слова були сказані радником голови обласної ради Зінаїдою Іванівною Пікаловою, яка добре знала і батька і сина Пашковських. Свої спогади вона закарбувала у книзі « Вдячний син», яка разом з книгою Б.В. Пашковського «Життя прожив я не дарма» були вручені на пам’ять почесним гостям.
І ось важлива мить. Стрічку перерізано і вже кілька охочих спробували життєдайну силу басейну.
Тож бажаємо відпочиваючим, працівникам та гостям санаторію «Славутич» й надалі насолоджуватись умовами лікування і відпочинку в санаторії.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор