www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна Федерація шашок і шахів почала свою роботу в районі
Версія для друку Написати листа
13 квітня відбулося офіційне відкриття шахово-шашкової федерації району.Для багатьох фанатів шахово-шашкового спорту відкриття клубу стало важливою та довгоочікуваною подією, адже нарешті цей спорт знову, вже з новими силами, оживає в нашому районі. Голова районної федерації шахів та шашок В.М. Сень висловив велику подяку у відкритті районної федерації, у фінансовій допомозі та в сприянні оперативно проведених ремонтних робіт приміщення, закупівлі меблів та спортивного інвентарю Геннадію Олександровичу Войтову та Артему Вадимовичу Кравченку, а також кожному, чий безумовний вклад принесе розвиток шахово-шашкового спорту та його популяризацію серед молоді.

На офіційній частині заходу були представлені всі, хто зробив свій вклад для створення федерації, а також були нагороджені юні шахматисти Роман Лилик та Єфрем Степанов, які зайняли в своїх групах призові 3-ті місця і виконали норматив І-го юнацького розряду в кваліфікаційних змаганнях з шахів.
Після чого всі гості були запрошені до оновленого кабінету, що нині буде слугувати клубом для спортивних інтелектуалів. Всі бажаючі мали можливість провести першу гру в клубі.
Артем Вадимович та Геннадій Олександрович також гідно зіграли одну партію в шахи, на рівні професіоналів☺☺☺ та отримали похвальних відгук від голови правління обласної федерації Євгенія Йосиповича.

Серед присутніх на відкритті клубу були голова районної ради А.В. Кравченко, депутат обласної ради Г.О. Войтов, голова правління обласної шахово-шашкової федерації Є.Й. Уріх, тренер О.М. Степанківський, голова профільної комісії з питань з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту О.В. Кваша та директор Палацу дитячої та юнацької творчості І.Г. Мелащенко, а також гравці з поважним стажем в цьому виді спорту та юні шахматисти з батьками.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор