www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Влада на варті морально-патріотичного виховання підростаючого покоління!
Версія для друку Написати листа
17 березня голова районної ради Артем Кравченко разом з Віталієм Кучером , керівником реабілітаційного центру для нарко- та алко- залежних Верхньодніпровського району, завітали до дітей 2-го та 6 –го класів Вільногірської СЗШ №4 на уроки патріотизму.Спілкування гостей з учнями було щирим та відвертим, адже такі зустрічі проводяться не в перше. Ще в 2014 році, класний керівник, тоді ще 4 класу, Катерина Мифодіївна Філатова запросила на зустріч з дітьми Артема Кравченка, ветерана АТО, який повернувся живим із Іловайського котла. Тоді це був доброволець, що по добрій волі пішов захищати Україну від російського агресора. Сьогодні – це наймолодший голова районної ради в Україні.
Артем Вадимович розказав дітям про свій юнацький шлях патріота. Як будучи російськомовним, ще в шкільні роки почав говорити українською мовою в побуті, на випускний одягнув вишиванку, організовував патріотичні заходи у себе в місті для молоді. Вчився мистецтву українського бойового гопака. Займався спортом. Вигравав змагання з бігу. Звертаючись до дітей, він акцентував їх увагу на здоровій та морально-патріотичній нації, яку представляють саме вони, сьогоднішні школярі. « Бути патріотом рідної держави – це честь та відвага! Ви майбутнє України! Тож ви маєте бути здоровими духом і тілом!» - із звернення А.Кравченка до дітей.

Віталій Петрович розповів дітям про те, що в житті потрібно мати тверді моральні та духовні цінності, щоб ніхто і ні що не могло збити їх з пантелику й втягнути у прірву наркотиків, алкоголізму, злочинності. «Взаємодопомога один одному, добрі вчинки та справи, здоровий спосіб життя – це запорука здорової та гідної нації», - наголошував В.Кучер.
Класні години пройшли в 6 та 1 класах. Наприкінці кожної зустрічі всі діти класів отримали від благодійної організації «Можливість» та капеланів району, при участі районної ради чудові, неймовірно гарні подарунки «Добрий самарянин», зібрані дітьми Америки саме для них. Такі подарунки діти отримують вперше від закордонних добродіїв, тож радості та захвату від несподіванки не було меж.
Організаційний відділ аппарату районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор