www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Коляда у Верхньодніпровському районі
Версія для друку Написати листа
В ці дні особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо ці дні - незвичайні. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії щирим і сповненим радості привітанням: "Христос рождається - Славіте Його!". Різдво Христове належить до великих християнських свят, які церква відзначає особливо урочисто. За біблійними свідченнями у ці дні народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття. Тож уже гарною традицією стають різдвяні вертепи, які проходять по громадам району.

У Верхньодніпровську активна місцева молодь організувала різдвяний вертеп і починаючи з 7 січня вже відвідала святковою постановою храми Української греко-католицької Церкви та УПЦ КП, дитячий будинок-інтернат №2, міські установи та заклади, хворих центральної лікарні, мешканців міста. Всюди їх приймали з радістю та теплотою.

У Верхівцево різдвяний вертеп організували парафіяни православної церкви київського патріархату разом з патріотичною громадськістю міста. Вертеп відвідав багатьох мешканців міста. Співали гарних різдвяних пісень, колядували, щедрими серцями сіяли в домівках мир, злагоду, достаток. Все зібране від колядування вони особисто відвезли до військового госпіталю м.Дніпро де проходять лікування наші воїни.

Театралізований різдвяний вертеп пройшов у Ганнівській територіальній громаді. Гурт щедрувальників Ганнівського Будинку культури вітав своїх односельців щирими щедрівками. Звучали побажання, щоб був мир в Україні, любов і злагода в родинах, щоб колосилась щедрим урожаєм нива та зміцнювалась кожна родина.

Різдво Христове - це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов'язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім'ї, нації, держави, всесвіту. Тож радіймо, "Христос народився - Славімо Його!"

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор