www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Петриківський диво цвіт Верхньодніпровського району
Версія для друку Написати листа
В суботу 17-го вересня в Петриківці відбувся щорічний етно-фестиваль ярмарок «Петриківський диво цвіт». Цього дня була особлива сонячна погода і надзвичайно щирі, відкриті люди. Містечко дарувало радість гостям своїми особливими, неповторними петриківськими розписами на огорожах та будинках.

Ми також завітали до Петриківки й виставили свою виставкову експозицію. Кожний район привіз майстрів народних ремесел: гончарів, ковалів, майстрів по дереву, художників, фотографів, вишивальниць, майстрів в’язання, миловаріння, та багато інших із своїми роботами, котрі купувались, продавались, дарувались. Наш район також відзначився своїми товарами та поробками.
Особливу увагу, навіть аншлаг гостей, привернув Верхньодніпровський ансамбль бандуристів, котрі дуже майстерно виконували українські пісні. А експозиція нашої «групи підтримки» чоловіка з жінкою із пап’є-маше в українських костюмах і, особливо, кабанчик, впряжений в візочок з кабаками, гості вибрали для себе, як фотозону, до якої не переставала рости черга. Вони навіть попали на телебачення.
Верхньодніпровську експозицію відвідав голова Дніпропетровської обласної ради Пригунов Г.О.
Дякуємо за фото Игоря Овчаренко та Наталлю Полішко.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор