Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Якісні дороги, енегроефективні котельні та Центр надання адміністративних послуг. Десятки інфраструктурних проектів втілили у Межівському районі за чотири роки. У планах на 2019-й – зведення будинку відпочинку для дітей, осучаснення шкіл та дитсадків. Про це стало відомо під час Ради регіонального розвитку.

«Завдяки децентралізації отримали великі ресурси для розвитку освіти, медицини, культури та спорту, - зазначив голова Межівської районної державної адміністрації Віктор Гребцов. – Втілити важливі соціальні проекти змогли завдяки плідній співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій та громадських об’єднань».

Вперше за багато років у Межовій відновили сучасний спортивний комплекс. Стадіон районного значення реконструювали неподалік від школи №2. Там облаштували футбольне поле, майданчик для міні - футболу зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу та волейболу, бігові доріжки.

Завершили капітальний ремонт усередині Межівської опорної школи №1 – там замінили вікна, двері та комунікації. Облаштували затишні класи і коридори.

Протягом чотирьох років у Межівському районі капітально відремонтували 12 доріг. Вперше за кілька десятиліть вони – з новим асфальтом. У селі Іванівка осучаснили мережу водопостачання. Звели водогін і в селі Веселе.

У селах Слов’янка та Іванівка розпочали будувати сучасні амбулаторії. Роботи планують завершити цьогоріч.

Серед проектів, втілених з 2015 року - відкриття Центру адміністративних послуг, будівництво сучасних автономних котелень, облаштування вуличного освітлення.

У планах - реконструювати півстолітню Межівську школу № 2, осучаснити дитсадки у селах Райполе, Іванівка, Слов’янівка, побудувати дві амбулаторії. Збираються побувати новий будинок відпочинку для дітей «Лілія» на річці Вовча, на території Новопавлівської громади. У комфортних та сучасних умовах там зможуть відпочити 380 дітей.

На засіданні Ради регіонального розвитку обговорили, як змінився Межівський район за чотири роки

Реконструювали сучасний спортивний комплекс

Якісні тренажери на нових майданчиках

Капітальний ремонт у Межівській опорній школі №1

Усередині – гарно та затишно

Відремонтували 12 доріг