www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ТУРИСТСЬКІ ПЕРЕМОГИ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИХ ПЕДАГОГІВ
Версія для друку Написати листа
З метою розвитку туризму, підвищення ролі фізичної культури і спорту у гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя працівників освіти 6 жовтня 2017 року обласним комітетом освітянської Профспілки (голова Галина Бєлікова) проведено туристичні змагання серед працівників освіти Дніпропетровської області.

Освітяни–ентузіасти зібралися на туристичний зліт у мальовничому лісі Новомосковського району на березі річки Самара. Ця яскрава, незабутня подія, в якій взяли участь понад 150 учасників з 10 міст і районів області, проходила на базі обласного освітянського профспілкового дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».
За організаційно-фінансової участі Верхньодніпровського районного комітету галузевої Профспілки (голова Людмила Коваленко) та відділу освіти райдержадміністрації (начальник Наталя Ходос) збірна команда педагогічних працівників Верхньодніпровщини, яку очолив член президії районного комітету Профспілки Владислав Забігай, також взяла участь у туристичних змаганнях.

Програма змагань була насиченою і складалася з трьох основних етапів-естафет: з туристських навичок, «Експромт» та «Смуга перешкод». Наші педагоги намагалися бути згуртованими, зосередженими на досягненні високих результатів і змагалися з туристським завзяттям. Вони показали вміння впевнено долати смугу перешкод, яка включала кілька елементів техніки пішохідного туризму (навісна переправа, переправа за допомогою жердин, «паралельні перила», «ліани» «маятник», «метелик», «купини»), продемонстрували професіоналізм, спритність, вміння бороти труднощі та зайняли призові місця в усіх туристичних естафетах.

У конкурсах художньої самодіяльності та кашоварів члени нашої команди проявили багато творчої вигадки і фантазії, зуміли показати себе яскравими та креативними, за що й були визнані журі переможцями.

У загальнокомандному заліку туристських баталій команда освітян Верхньодніпровського району (капітан – Олександр Прядко) виборола почесне третє місце після команд міста Дніпродзержинськ і Солонянського району та нагороджена грошовою винагородою Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Отже, верхньодніпровська команда успішно реалізувала свій девіз: «Команда наша – «Легіон», у нас один – як мільйон».
Щиросердно вітаємо наших колег-спілчан Владислава Забігая (КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."), Олександра Прядка (КЗ "Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості"), Олега Голтвянського та Юрія Євпраксіна ( КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2) І-ІІІ ст.), Оксану Забігай (Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр), Євгенію Саннікову (Верхньодніпровський комунальний дошкільний навчальний заклад №1 «Чайка»), Володимира Попкова та Надію Міхєєнко (КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.), Дениса Бацка ( КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст.) з вагомими досягненнями та висловлюємо їм щиру вдячність за гідний захист спортивної честі педагогів Верхньодніпровщини у змаганнях з туризму обласної спартакіади працівників освіти.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Л.М.Коваленко, голова районної організації працівників освіти і науки.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор