www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Верхньодніпровську проведено мітинг до Дня пам’яті та примирення
Версія для друку Написати листа

  08 травня 2018 року на центральній площі міста Верхньодніпровська відбувся мітинг приурочений до дня пам’яті та примирення.
  Відкрився мітинг флешмобом молоді Верхньодніпровщини.


  В урочистому заході взяли участь: керівництво району, ветерани і учасники війни, учасники бойових дій на Сході України, представники трудових колективів підприємств, установ і організацій району, громадськість, молодь.
  Під час своєї промови голова районної державної адміністрації Ковальчук О.Б. зазначив, що нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю, і сини нашої землі знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу. Він закликав схилити голову перед подвигом героїв за мир, за можливість радіти життю, виховувати своїх дітей.
  Всім захисникам України він побажав міцного здоров’я та довголіття, а всім присутнім миру і благополуччя!
  Учасники АТО отримали від голови райдержадміністрації Ковальчука О.Б. відзнаку «Захистник України» та почесні грамоти голови райдержадміністрації.
  Заступник голови районної ради Якименко С.В. під час своєї промови закликав всіх пам’ятати про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів і всіх хто боровся заради Перемоги.
  Міський голова Верхньодніпровська Калініченко Л.В. закликав схилити голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас в XX-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, і всіх, хто загинув у боротьбі захищаючи рідну землю, та закликав віддати глибоку шану кожному хто боровся та бореться за рідну землю.
  Співголова спілки ветеранів АТО Верхньодніпровщини Ігор Віталійович Овчаренко в своєму виступі привітав зі святом ветеранів Другої світової війни та всіх захисників України, після чого нагородив грамотами спілки ветеранів АТО бійців які боронили нашу землю на сході України, а також нагородив почесною відзнакою волонтерів, які допомагали нашим захисникам.
  Закінчився мітинг привітанням зі святом всіх присутніх настоятеля Свято-Успенського храму в м. Верхньодніпровську ієрея Михайла та настоятеля храму святих Жон Мироносиць Ієрея ЮріяВідділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор