www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відзначили День інваліда у Верхнеднепровскому будинку-інтернаті № 1
Версія для друку Написати листа
2 грудня 2016 року, традиційно, до Міжнародного Дня інваліда у селищі Мишурин Ріг працівниками Верхнеднепровского будинку-інтернату № 1 було проведено свято «Добром і любов’ю – серця зігріваєм».

Мешканці закладу - хлопчики 5-18 років, діти-інваліди, які мають психічні та розумові вади радо зустрічали гостей їхнього свята: заступника голови районної ради Якименка С.В., представників підприємства ВАТ «ВМЗ», що вже 10 років допомагають їм, представників різних державних структур району та області. Багато привітальних слів звучало від гостей свята. Сергій Васильович Якименко, від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, щиро привітав дітей зі святом, подякував колективу закладу за їх невтомну працю та відкриті серця до дітей та їх проблем, подарував дітям солодощі. «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх» Ін. 15:13. – процитував присутнім Сергій Васильович Святе Письмо та наголосив, що колектив інтернату добре чинить даруючи своє тепло таким дітям.

Вихованці будинку приготували для гостей святкову концертну програму. Та й діти не залишились без дарунків. З великим задоволенням учасники художньої самодіяльності Будинку культури сел..Дніпровське подарували дітям свої пісні. Діти-інваліди тепло приймали учасників художньої самодіяльності та щиро дякували усім за увагу та теплі слова.

Нам теж хочеться побажати дітям здоров’я, терпіння та Божого благословення

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор