www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Чергове засідання колегії Верхньодніпровської РДА
Версія для друку Написати листа

В залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Засідання колегії відкрив і провів голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б. В роботі засідання колегії взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Пузіно С.І., заступник голови районної ради Якименко С.В, Верхньодніпровський міський голова Калініченко Л.В, голова наглядової ради ПАТ «Дніпровський крохмалепатоковий комбінат» Майстренко О.В.На засідання були запрошені: керівники підприємств, установ, організацій району; начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації; завідуючі відділів виконавчого апарату райради; ведучі спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; міські, селищні, сільські голови району та інші.Про готовність закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період доповіла начальник відділу освіти Ходос Н.Ф.

Загальна кількість учнів попередньо в 2018 – 2019 навчальному році буде становити 5204 учні та у дошкільних групах НВК – 118 дошкільнят.
В 2018-2019 навчальному році в районі в шести закладах загальної середньої освіти впроваджується інклюзивне навчання, яке передбачає забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти та соціалізації в навколишньому середовищі.
Крім того, за рішенням сесії районної ради VІІ скликання від 21.03.18 року №379-17/ VІІ був створений інклюзивно-ресурсний центр, визначено його місце розташування, розроблені необхідні нормативно-правові документи, відбувся конкурс на посаду директора. Наразі проводяться тендерні процедури закупівлі меблів, комп’ютерної техніки, спеціального обладнання та методичного матеріалу.
У районі функціонує 18 закладів дошкільної освіти, 2 НВК з дошкільними групами. Дошкільні навчальні заклади відвідує 1526 (1408 в ДНЗ, 118 в НВК) дітей дошкільного віку. Діти п'ятирічного віку охоплені стовідсотково. Різними формами дошкільного виховання охоплено 68% дітей.
В закладах дошкільної освіти проведені косметичні ремонти приміщень. Заклади забезпечено інвентарем, технічними засобами навчання, миючими і дезинфікуючими засобами. Належним чином оформлені ігрові зони для дошкільнят, зони навчання, психологічного розвантаження,занять з фізичної культури, трудової діяльності.

На території району протягом літа 2018 року функціонувало 20 дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням, у яких відпочило і оздоровилося 1590 дітей. Для дітей, які відпочивали у цих закладах, були організовані змістовні виховні заходи.
На узбережжі Азовського моря у дитячому оздоровчому таборі «Прометей» оздоровилося 121 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування, використано для закупівлі путівок 983,76 тис грн. .
За літній період буде оздоровлено різними формами 63% дітей шкільного віку.
У всіх школах району проведені поточні ремонти кабінетів, спортивних залів, харчоблоків, рекреацій, водопровідно-каналізаційних систем. Навчально – матеріальні бази шкіл поповнені партами, інтерактивними комплексами, комп’ютерами, меблями для їдалень, спортінвентарем. Протягом літнього періоду оформлені технічні паспорти шкіл, проведені лабораторні дослідження води та освітлення.
Для організації підвозу учнів, вихованців, вчителів задіяні 16 транспортних одиниць відділу освіти. Всі автобуси за літній період відремонтовано та пройдений техогляд, оплачено медогляд водіїв. Весь автотранспорт, який знаходиться на балансі відділу освіти, та водіїв застраховано. Щорічний техогляд автобусів, медичний огляд водіїв проводиться згідно графіка.
Всі заклади освіти району готові до нового навчального року. На контролі організація навчально-виховного процесу у закладах КЗ Верхівцевський НВК, КЗ Ганнівський НВК, де продовжуються роботи з реконструкції.

В обговоренні першого питання порядку денного засідання колегії райдержадміністрації взяла участь директор Верхівцевського НВК Воронцова Л.Ф.

Про роботу Верхньодніпровського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та стан погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України платниками Верхньодніпровського району доповіла Мелетич Світлана Володимирівна – заступник начальника Верхньодніпровського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області

Прийомна громадян працює за принципом “Єдиного вікна” та знаходиться на першому поверсі. Обслуговування громадян проводять спеціалісти відділу щоденно з 8.00-16.00 год. без перерви на обід. Але бувають випадки звернення і після 16.00 години, то ж і таких громадян без уваги не залишаємо. Також у відділі постійно працює телефонна «гаряча» лінія.

Загальна чисельність пенсіонерів Верхньодніпровського району складає 16 тис 322 особи. Чисельність працюючих пенсіонерів в районі складає 2 тис 629 осіб або 16% від загальної кількості пенсіонерів. Середній розмір пенсії в порівнянні з попереднім роком збільшився на 33,3 % (або на 575,50 грн) і склав 2 305,50 грн.
Також одним із основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області на 2018 рік є мобілізація коштів бюджету Пенсійного фонду та їх раціональне використання, забезпечення фінансової стабільності пенсійної системи.
За 7 місяців 2018 року надійшло 1 795,0 тис грн власних коштів з них:
В рахунок погашення заборгованості за минулі періоди надійшло 65,1 тис грн.

З 1 квітня 2018 року вперше автоматично проведено перерахунки пенсій працюючим пенсіонерам по стажу або по стажу та заробітку, для тих осіб, які мали право на такий перерахунок, але не звернулися із заявою до 1 березня 2018 року. Такі перерахунки будуть проводитися і надалі щороку з 1 квітня.
Також, з 01.01.2018 для осіб, які досягли 65-річного віку та мають страхового стажу 35 років у чоловіків та 30 років у жінок, мінімальний розмір пенсії за віком встановлено в розмірі 40 % мінімальної заробітної плати, визначеної законом (3723 грн x 40% = 1489,20 грн).
Із 1 липня поточного року зріс розмір прожиткового мінімуму з 1770 грн до 1777,7 грн, а для непрацездатних осіб – з 1373 грн до 1435 грн відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України”.
Зміна розміру прожиткового мінімуму є підставою для зміни розміру пенсійної виплати та надбавок, які визначаються виходячи з прожиткового мінімуму.


За результатами засідання колегії було ухвалено проекти двох розпоряджень голови райдержадміністрації.
Відділ організаційної роботи
апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор