www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпров’я: «Попелюшка» зачаровує дітлахів
Версія для друку Написати листа
15 листопада у Верхньодніпровському районному будинку культури відбулася довгоочікувана, музично-феєрична вистава для дітей театру "Опери та балету" м. Дніпро «Попелюшка». Дітей зібралось дуже багато. Зал був переповнений. Навіть довелось доставляти стільці, аби розмістити всіх бажаючих. Діти були не тільки з міста, а й з району. Затамувавши подих, діти уважно слідили за подіями на сцені. Жваво підтримували артистів та дружньо відповідали на питання ведучої.
Мюзикл «Попелюшка» це розповідь про здійснення заповітної мрії в лірично-комічній тональності, з елементами мелодраматизму, адже в основі зворушлива історія кохання Попелюшки та Принца. У виставі ролі казкових героїв грають, співають, танцюють солісти опери, артисти хору і балету. Всі музичні номери в казці написані з урахуванням характерів казкових персонажів, тому «Попелюшка" не оперна вистава, а дитячий мюзикл. Гарним доповненням вистави стали яскраві, саморушні декорації, барвисті костюми, чарівна бутафорія і незабутні перетворення.

Вистава була однаково цікава і дітям і дорослим. Постановники дійсно створили універсальну казку. В ній кожен зміг під черпнути своє: діти звернули увагу на прості істини – щирість, відвертість, людяність; підлітки – перші хвилюючі почуття; дорослі згадали про безтурботну юність і про обережне ставлення до перших щирих почуттів їхніх дітей.

Дуже добре, що діти та дорослі Верхньодніпровського району мають змогу долучитися до культурного життя області. Адже відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття. Тож, дякуємо всім, хто долучається до того, щоб жителі району могли поринути в чарівний світ театру та музики.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради.

 
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор