www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська поліція попереджає: Алкоголь вбиває дитячий організм
Версія для друку Написати листа
Вплив алкоголю на дитячий організм

На протязі 2016 року до адміністративної відповідальності за укриття та вживання алкоголю було притягнуто 3 неповнолітні особи.

Як захистити розум і почуття своєї дитини від впливу реклами спиртних та тютюнових виробів? Як вбити в ньому бажання відчувати на собі все нове і незнайоме? Все досить просто і традиційно.

Потрібно виховувати своїм прикладом. Природно в сім'ї, де батьки п'ють, поради, і переконання не подіють на сина чи дочку, що, швидше за все, призведе до повторення за батьками.

Але в сім'ях, що не п'ють і не палять, діти будуть прислухатися до порад батьків, і отримувати від них знання про алкоголь, а не від друзів на вулиці.

Але вищою метою впливу має бути формування у дитини поняття про цінність здоров'я. Необхідно давати йому правдиву інформацію про наслідки вживання спиртного.

У сукупності всі ці запобіжні заходи зможуть допомогти вашій дитині зробити правильний вибір і тоді в компанії, коли йому запропонують випити він зможе зупинитися, не дивлячись на все бажання випробувати нові відчуттів. Він зупиниться, тому що на підсвідомому рівні бере приклад з батьків.

Тому що він сам вибрав такий спосіб життя і розуміє, що не варто боятися показати себе не таким як усі, не бояться висловити свою точку зору і втратити через такого вчинку пару друзів. Ще один спосіб захистити дитину від алкоголю - це знайти йому цікаве хобі, було б не погано, якщо воно виявиться сімейним.

Приміром, походи з родиною у вихідні дні або риболовля на озері. Заняття в спортивних або художніх секціях.

Начальник Верхньодніпровського ВП майор поліції С.М. Петренко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор