www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська ДЮСШ оновлюється!
Версія для друку Написати листа
З серпня місяця у Верхньодніпровській дитячо-юнацькій спортивній школі почалися ремонтні роботи по заміні всіх вікон та вхідних дверей. Найбільш об’ємними та ювелірними були роботи по заміні вітражних вікон будівлі. На початку вересня розпочалися роботи в ігровому залі, де до балконів будуть закладені великі вікна для ефективного тепло збереження та вставлені металопластикові вікна. Виконавці робіт запевняють, що весь об’єм запланованого буде виконано до початку опалювального сезону.


Подібне стало можливим завдяки активності нинішнього директора ДЮСШ Сулими Ю.М., районного депутата Ковтуна М.І., підтримки районної влади Ковальчука О.Б. та Кравченко А.В., та депутата обласної ради Войтова Г.О., які сприяли щоб цей проект був реалізований. Адже, спільне завдання кожної громади – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створювати задля цього відповідні умови. Для районної влади підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання .

З 1969 року, як побудували Верхньодніпровську ДЮСШ, капітального ремонту в ній не робили. Школа з часом занепала. Але діти все ж таки бажають відвідувати її. Тож, сьогоднішні зміни у школі місцевими жителями сприймаються позитивно. Спортивна школа набуває гарного естетичного виду. Приміщення з новими вікнами стали більш привабливими для спортсменів та відвідувачів спорт школи. На думку директора Сулими Юрія Миколайовича, директора Верхньодніпровської дитячо-юнацької спортивної школи, кандидата в майстри спорту з греко-римської боротьби, школа стає гарною та привабливою для мешканців міста та району. Роботи, що ведуться підрядною компанією «Апекс», якісні та без зауважень і нарікань. Тому дирекція надіється, що роботи закінчаться до холодів.На даний час школу відвідує майже 500 дітей. Дорослі приходять у вечері грати у футбол та займатись у тренажерному залі.

Юрій Миколайович планує оновлення матеріально-технічної бази школи. Перші кроки зробив ще у 2015 році. Завдяки його співпраці зі спортсменами був відремонтований тренажерний зал школи: пофарбовані стіни, зроблені поли. Спортсмени, що відвідують зал, за свої кошти та своїми силами зроби ремонт. В перспективі мріє зробити фітнес зал для жінок. Приміщення є, але потрібні кошти.

У спортивній школі культивуються чотири види спорту: кіг-боксінг, греко-римська боротьба, баскетбол та футбол.

Тож, запрошуємо дітей та їх батьків до оновленої дитячо-спортивної школи Верхньодніпровська.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор