Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет-2019. На розбудову регіону передбачили рекордну суму – майже три мільярди гривень. Відтак наступного року в області будуватимуть ще більше – у містах та селах зводитимуть садочки, ремонтуватимуть дороги, оновлюватимуть школи та втілюватимуть екологічні проекти. Про головний кошторис Дніпропетровщини розповів очільник області Валентин Резніченко.

«2019-й – вже четвертий поспіль рік розвитку для Дніпропетровщини. Про це свідчить прийнятий обласний бюджет. Акцент у ньому – на розвитку інфраструктури, адже це – одне із головних завдань Президента України Петра Порошенка, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – У 2019-му, як і цьогоріч, міста та села області будуть схожі на великий «будівельний майданчик» - продовжимо зводити садочки, реконструювати школи, ремонтувати дороги та лікарні. У населених пунктах, де час, здається, зупинився, знову вируватиме життя. Там втілимо проекти, про які люди мріяли не один десяток років. Кожен з нових або реконструйованих об’єктів – це символ змін».

У 2019 році область будуватиме ще більше, підкреслив Валентин Резніченко. На розвиток регіону в обласному бюджеті передбачили рекордну суму – майже 3 млрд грн. Це на чверть більше, ніж у 2018-му. Зводитимуть та реконструюватимуть близько 200 соціальних об’єктів, зокрема, майже 100 садочків, шкіл та пришкільних стадіонів, близько 50 медзакладів, майже 30 спортивних об’єктів.

Більше витратять і на капітальний ремонт доріг – понад 1,3 млрд грн, половина цих коштів – державна субвенція.

Загалом обласний бюджет на 2019 рік затверджений у розмірі 18,4 млрд грн. Над проектом у Дніпропетровській ОДА працювали півроку. На сесії Дніпропетровської обласної ради «за» головний кошторис проголосували 97 депутатів із 101 присутнього в залі.

Сьогодні Дніпропетровщина прийняла бюджет на 2019 рік

«За» проголосували 97 депутатів

Акцент в бюджеті на наступний рік – на розбудові області

Будуватимуть та реконструюватимуть ще більше соціальних об’єктів

Валентин Резніченко: «У 2019-му, як і цьогоріч, міста та села області будуть схожі на великий «будівельний майданчик» - продовжимо зводити садочки, реконструювати школи, ремонтувати дороги та лікарні»

Над проектом у Дніпропетровській ОДА працювали піврокуFile Attachment Icon
ATTZQQLH.JPG