Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Якісні зміни у 48-тисячному місті – за чотири роки. Це – реальність Марганця. У 2014-2018 роках там «з нуля» створили новий парк закоханих, перейшли на нову систему опалення і ввели електронну медичну систему. А ще – розпочали реконструкцію шкіл та амбулаторії. Підводили підсумки роботи та визначали плани на майбутнє – на засіданні Ради регіонального розвитку.

«За три роки у нашому місті втілили майже 100 інфраструктурних та соціальних проектів. Раніше про таке тільки мріяли. Нині ж, завдяки децентралізації та підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації, змінюємо наше місто до непізнаванності, – розповіла голова Марганецької міськради Олена Жадько. – 2018-го Марганець став центром нової об’єднаної громади – до міста приєдналися 5 сіл Новокиївської сільради. Нині це найбільша ОТГ Дніпропетровщини за кількістю населення».

У 2016 році Марганець відмовився від центрального опалення. Школи, дитячі садки, лікарні та інші держустанови тепер опалюють пелетами із соняшникового лушпиння.

У 2017 році обласним коштом в Марганці «з нуля» звели парк закоханих. Тепер це улюблене місце відпочинку для жителів.

Капітально ремонтували дороги. Зокрема, у 2018-му році оновили три вулиці – Будівельну, Ванцетті та Гідності. Нині там – якісний асфальт. За чотири роки на 37 вулицях міста відновили освітлення.

У десяти закладах освіти відкрили куточки буккросингу і наповнили їх книгами. Кожен бажаючий може взяти собі примірник, поставивши на заміну інший.

Реконструювали амбулаторію №2. Там обслуговуються 6 тис. людей. В місті запровадили електронну систему «Helsi». За допомогою сучасного сервісу на прийом до лікаря можна записатися «онлайн».

Розпочали реконструкцію Марганецької школи №7, дитячо-юнацької школи №1 й інфекційного відділення міської лікарні. Замінять вікна, двері та комунікації, утеплять фасад, модернізують приміщення та встановлять сучасне обладнання.

У планах – будівництво нового стадіону і дитячого садка та реконструкція школи №9.У 2017 році обласним коштом в Марганці «з нуля» звели парк закоханихКапітально ремонтували дорогиУ десяти закладах освіти відкрили куточки буккросингуРеконструювали амбулаторію №2Розпочали реконструкцію Марганецької школи №7,……дитячо-юнацької школи №1……й інфекційного відділення міської лікарніПідвели підсумки роботи та визначили пріоритети на майбутнє – на засіданні Ради регіонального розвитку