www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулася сьома сесія Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
21 червня 2016 року в приміщенні Верхньодніпровської районної ради відбулася чергова сьома сесія сьомого скликання. Засідання відкрив та вів голова районної ради Кравченко А.В. На нараді були присутні голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б., заступник голови районної ради Якименко С.В., голови територіальних громад, начальники бюджетних установ та організацій, громадськість.


На порядок денний було винесено двадцять три питання:

1. Про припинення юридичної особи комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області».
2. Про зміну назви КЗ «Любомирівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» на КЗ «Любомирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області».
3. Про зміну назви КЗ «Першотравенська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» на КЗ «Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області».
4. Про створення опорної школи на базі комунального закладу
«Ганнівський навчально-виховний комплекс « Середня загальноосвітня
школа – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради».
5. Про зміну назви КЗ «Правобережненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» на КЗ «Правобережненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області».
6. Про зміну назви Мишуринрізька середня загальноосвітня школа на КЗ «Мишуринрізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради.
7. Про зміну назви КЗ «Дніпровокам’янська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області» на КЗ «Дніпровокам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області».
8. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року .
9. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 20-3/VII “Про районний бюджет на 2016 рік” .
10. Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади
щодо впровадження державної політики у Верхньодніпровському районі на 2016– 2020 роки.
11. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Верхньодніпровського району на 2015-2019 роки (зі змінами).
12. Про внесення змін та доповнень до районної цільової соціальної програми «Освіта Верхньодніпровщини до 2018 року».
13. Про внесення змін до рішення районної ради від 07 березня 2012 року № 172-15/VI « Про Програму розвитку місцевого самоврядування
у Верхньодніпровському районі на 2012 – 2016 роки».
14. Про районну Програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Верхньодніпровського району на період до 2020 року.
15. Про передачу в оренду майна районної ради.
16. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 24-3/VII «Про передачу в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району»
17. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2015 року № 25-3/VII «Про короткострокову оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району».
18. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 вересня 2015 року № 558-35/ VІ «Про прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району державного закладу «Вузлова лікарня станції Верхівцеве ДП «Придніпровська залізниця».
19. Про реформування друкованого засобу масової інформації – районної газети «Придніпровський комунар», співзасновником якої є Верхньодніпровська районна рада.
20. Про комісію з питань формування складу народних засідателів
Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області.
21. Про вступ Верхньодніпровської районної ради до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад».
22. Про внесення змін до Регламенту Верхньодніпровської районної ради VII скликання.
23. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2015 року
№ 9-2/VIІ «Про службу молодшого обслуговуючого персоналу».

Участь в обговорення першого питання, щодо припинення юридичної особи комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів» , приймали всі присутні депутати та запрошені у яких, в ході обговорення виникло багато суперечностей. Після виступу адвоката батьків третьої школи Богачової Н.П. та представника від батьківського комітету Олійника О.С., питання було виставлене на голосування. За результатами голосування рішення було не прийняте.
Рішення щодо реорганізації шкіл та створення опорної школи на базі комунального закладу «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради» активно обговорювалося депутатами, головами територіальних громад, на яких знаходяться реорганізовані школи.
В результаті, двадцять два питання винесених на порядок денний були прийняті.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор