www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський будинок-інтернат №2: Благодійність на сторожі дитинства.
Версія для друку Написати листа
Що може бути більш важливим, ніж дитячі мрії. Звичайно, вони бувають різними. Та й діти всі різні зрештою, але в повних родинах вони мають можливість «виклянчити» у батьків те, що хочуть. А от ті дітки, доля яких склалася важко і вони своє дитинство і юність проводять в інтернатах, безперечно, не мають можливості отримати те, про що мріють, і про що, мабуть, їм сняться сни. Тож добре, коли є ті хто може виконати хоча б маленьке бажання цих дітей.

23 лютого до Верхньодніпровського будинку-інтернату №2 за сприяння районної ради, духовенства УГКЦ, о.Ігор Опацький привіз із Краматорска благодійну допомогу від гарної команди Благодійного Фонду «Карітас Краматорск» та її керівника отця Василя Іванюка. Благодійники передали дітям продукти харчування: макарони, рис, гречку, цукор, чай, консерви, згущене молоко, тушонку, соняшникову олію, та одяг. Загалом благодійники передали допомогу на 25 000 грн.
Це стало гарною підмогою для закладу. Оскільки тепер у дітей з’явилась можливість куштувати на полудень не тільки чай з булочкою, а й смачні страви.
Керівництво Верхньодніпровського будинку-інтернату №2 висловлює щиру вдячність за підтримку та допомогу дітям-інвалідам всім хто її надає, адже це справа богоугодна та вкрай важлива. Також висловлюють подяку отцю Ігору Опацькому за тісну співпрацю з інтернатом. Його щонедільні уроки духовного виховання для дітей надихають їх до життя та навчання, до саморозвитку та мрій.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор