www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Підопічні Верхньодніпровських районних будинків інтернатів та будинку для самотніх людей похилого віку відсвяткували Великодень.
Версія для друку Написати листа
Великдень це величне свято, що наповнює наші душі радістю, домівки – теплом, а родини – любов’ю та злагодою. Але є місця де люди мають особливу потребу в любові, милосерді, людському теплі та духовній опіці. Такі місця є і в нашому району: Верхівцевський психоневрологічний інтернат №1, Верхньодніпровський будинок – інтернат № 2 та будинок для людей похилого віку, що в Дніпровокам’янці.


Тож, привітати жителів цих будинків у Великодні свята завітали священики: отець-парох УГКЦ Ігор Опацький разом з братами-семінаристами Івано-Франківської Духовної семінарії та о.Дмитро Ґедзь УПЦ КП. Вони поблагословили та освятили великодні страви, привітали персонал та підопічних інтернатів та людей похилого віку з величним та радісним святом Христового Воскресіння, подарували кожному Великодню паску.
Керівництво району висловлює щиру подяку ТОВ "Духмяна піч"та його директору Мусаєву Азеру Ісаєвичу , а також обласному депутату Світлані Михайлівні Мороз, фракція «УКРОП», за активну співпрацю та їх щедрі серця до нужденних Верхньодніпровщини.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор