www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
БФ «Карітас Донецьк» допомагає переселенцям Верхньодніпровщини
Версія для друку Написати листа
31 травня в рамках Гуманітарної акції "Папа для України" до Верхньодніпровська завітали представники Благодійного Фонду «Карітас Донецьк.» у м.Дніпро з продуктовою допомогою та ваучерами на купівлю ліків/медикаментів для вимушених переселенців.


БФ "Карітас Донецьк" є осередком допомоги, добра та любові для тих, хто покинув свої домівки внаслідок бойових дій у рідних містах та селах. Фонд також опікується та надає допомогу: дітям, людям поважного віку або з обмеженими фізичними можливостями, самотнім батькам, вагітним та годуючим немовлят, працездатним особам та тим, хто бажає розвивати власну справу.

Місцем видачі допомоги став прихід Української Греко-Католицької Церкви м.Верхньодніпровська, якій тісно співпрацює з Фондом вже довгі роки. Священик о.Ігор Опацький виголосив молитву подяки Богові, Папі Римському Франциску та працівникам БФ за зібрану фінансову допомогу нужденним людям та поблагословив іх. Подякувати представникам БФ «Карітас Донецьк» за посильну і таку потрібну переселенцям допомогу на зустріч завітав голова районної ради Артем Кравченко. Одержали допомогу 42 сім`ї.


Доводимо до відома вимушених переселенців, що в рамках Гуманітарної акції "Папа для України" розпочата видача ваучерів на купівлю ліків/медтоварів. Не залежно від того чи отримували ви будь - який вид допомоги від БФ "Карітас Донецьк", ви або член вашої родини, при наявності підтверджуючих документів можете отримати ваучер на купівлю медикаментів. Звертайтеся до Єдиного центру соціальних послуг з повним пакетом документів (оригінали та копії):
- паспорт;
- ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
- довідка про переміщення;
- оригінал медичної виписки/довідки, підтверджуючий діагноз та потребу в лікуванні.
За більш детальною інформацію звертайтеся за номерами телефонів:
+380 (98) 665-73-88
+380 (95) 459-55-20
+380 (63) 920-41-15
Діяльність фонду провадиться виключно завдяки приватним пожертвам небайдужих людей та донорської допомоги від закордонних представництв мережі благодійних фондів "Карітас".
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор