Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


На початку жовтня у Верхньодніпровському коледжі пройшов мітинг-реквієм з нагоди встановлення дошки – пам’яті воїна АТО Ряженцева Сергія Геннадійовича.

Свого часу Сергій закінчив Верхньодніпровський коледж ДДАЕУ, працював, одружився. 2014 рік став для нього знаменним і водночас останнім в житті. Коли російські агресори напали на Україну він не задумуючись пішов її захищати. 24 серпня завжди викликатиме найболючіші спогади у його родини, адже саме в цей день ворог вдарив у спину і Сергій загинув.
Щоб вшанувати та увіковічити пам'ять героя на подвір’ї коледжу зібрались працівники коледжу, студенти, друзі Сергія, мама та дружина з сином, військові побратими, гості та просто небайдужі мешканці міста. Серед гостей заходу був народний депутат України Андрій Денисенко, депутат обласної ради Геннадій Войтов, який підтримав ініціативу районної ради та виділив кошти на виготовлення й установку пам’ятного барельєфу, голова районної ради Кравченко А.В., за ініціативи якого відбулася ця нагода. У своєму звернені депутати з болем в серці згадали українських воїнів, що загинули захищаючи незалежність України. Подякували матері та дружині за такого гарного та відданого країні сина та чоловіка, дали обіцянки підтримувати їх і надалі, закликали пам’ятати, якою дорогою ціною українцям дається свобода й цінувати мир і життя заради нього.Право відкрити пам’ятний барельєф на будівлі коледжу надали ветеранам АТО, побратимам Сергія Ряженцева. Цей пам'ятний знак завжди буде нагадувати нам, що за блакитне мирне небо над нашими головами сьогодні заплачена страшна ціна і ми маємо про це пам'ятати. Тож, хвилиною мовчання присутні пом’янули колишнього студента та всіх полеглих захисників за гідність і свободу України. Вічна пам'ять герою!
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради