www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Зйомки відеоролика про відкриту для переселенців Верхньодніпровщину.
Версія для друку Написати листа
В порівнянні з минулими роками, коли питання переселенців стояло дуже гостро, нині кількість внутрішньо переміщених осіб зменшилась, проте проблеми з житлом, працевлаштуванням і їх подальшим статусом залишаються актуальними.

Про відкриту для переселенців Верхньодніпровщину, пошук роботи, як єдиний варіант гідного життя на мирних територіях для внутрішньо переміщених осіб, отримання соціального житла знято відеоролик пресслужбою Дніпропетровської обласної ради.
Журналісти завітали до гуртожитку № 1 Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ, де за ініціативи Верхньодніпровської районної ради при підтримці проектів ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» та Дніпропетровської обласної ради, проведено ремонт перших двох поверхів, в результаті якого надано соціальне житло більше ніж п’ятдесяти переселенцям. Це один із кращих проектів області.
Передача спрямована в кількох кадрах передати долю людей, які не з своєї волі покинули власні домівки і тепер мають починати все з чистого аркуша. Більшість переселенців, які спілкувалися з журналістами розповіли, що мають намір залишитися на Верхньодніпровщині, де в цей не простий час, відчули істотну і таку необхідну підтримку.
Про співпрацю місцевих органів влади, громадських, волонтерських організацій, яка направлена на підтримку переселенців в своєму інтерв’ю розповіли виконуючий обов’язки голови Верхньодніпровської районної ради С.В.Якименко та директор Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ В.М.Зелений. Зокрема зазначили, що попри важкий стан економіки країни, потреби вимушених переселенців поступово задовольняються, посилюється їхній соціальний захист.

Передача невдовзі вийде на регіональних телеканалах Дніпропетровщини та буде розміщена на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор