www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Рятувальники закликають рибалок бути вкрай обережними на льоду
Версія для друку Написати листа
Вчасно попередити та запобігти загибелі людей на водних об'єктах - першочергове завдання рятувальників, тож 3 січня працівники Верхньодніпровського районного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели рейд з профілактичної роботи серед рибалок, які нехтуючи елементарними правилами поведінки, прямують на лід і таким чином проводять своє дозвілля. 

Останній тиждень у Верхньодніпровському районі тримається мінлива температура, теплішає і лід починає танути. Затока поблизу селища Дніпровського, так звана «оборона» поблизу села Домоткань – ось улюбленні місця рибалок - любителів, які з’їжджаються сюди з усього району. 

Незнання або нехтування елементарних правил безпеки на кризі є основною причиною надзвичайних ситуацій та загибелі людей. Скупчення рибалок може бути таким щільним, що поміж лунок їм доводиться пересуватися надмірно обережно, щоб не опинитися в крижаній воді. Лише в одного з десяти є елементарні засоби безпеки (мотузка з петлею та вантажам на кінцях або дошка). 

Рятувальники Верхньодніпровського РВ наголошують, що особиста безпека в першу чергу повинна ініціюватися від самих громадян, адже ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й близьких Вам людей.

За матеріалами: http://dp.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10079.html


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор