www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
В середу, 25 травня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Засідання колегії відкрив і провів голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б. В роботі засідання колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Шуть В.В.., заступник голови райдержадміністрації Пузіно С.І., та Верхньодніпровський міський голова Калініченко Л.В.

На засідання були запрошені: керівники підприємств, установ, організацій району; начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації; завідуючі відділів виконавчого апарату райради; ведучі спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; міські, селищні, сільські голови району та інші.Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року доповіла в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Голтвянська Наталія Миколаївна . Окреме місце приділили оздоровленню для дітей сиріт з Верхньодніпровському району у літніх таборах, також було обговорено питання фінансування даного заходу. У обговоренні даного питання взяли участь: завідувач сектору з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Сергєєв Олег Миколайович та директор Верхівцевської СЗШ №2 , а також начальник фінансового управління райдержадміністрації Панасюк Ольга Михайлівна.


Наступною темою доповіді стало забезпечення пожежної безпеки на території району влітку 2017 року. Доповідав начальник Верхньодніпровського РВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області підполковника служби цивільного захисту Фомін Сергій Юрійович. Він наголосив на забороні випалювання трави, листя населенням у непристосованих для цього місцях, як у межах населених пунктів, так і поза ними,оскільки нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у спекотну погоду призводить до незворотних результатів як для природи, так і для здоров’я і нерухомого майна мешканців району.

Про стан поводження в районі з твердими побутовими відходами доповів заступник голови райдержадміністрації Пузіно С.І.


організаційний відділ апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор