www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Уроки патріотизму у Верхньодніпровських школярів від спецпідрозділу «Дніпро-1»
Версія для друку Написати листа
10 червня 2016 року на запрошення голови районної ради Кравченка А.В., до 3-х шкіл Верхньодніпровського району, завітали бійці полку спецпризначення Дніпро-1 для проведення навчань та ознайомлення з правилами поводження із вибухонебезпечними предметами та поведінкою учнів у стресових ситуаціях.


(Історія підрозділу Дніпро-1 розпочалася 14 квітня 2014 року з запису перших добровольців до батальйону патрульної служби міліції особливого призначення у будівлі Дніпропетровської облдерджадміністрації. Першим кроком батальйону стало забезпечення правопорядку на території Дніпропетровської області та прилеглих районів Донеччини; наступним, — охорона блокпостів та технічна допомога Збройним силам в зоні проведення АТО на сході України. Майже два роки бійці полку не залишають зони бойових дій у АТО. На рахунку полку «Дніпро-1» не один звільнений населений пункт. Завдяки визначним бойовим заслугам, колишньому батальйону надали статус полку та розширили його штат до 1000 бійців. На сьогоднішній день, «Дніпро-1» – єдиний підрозділ поліції України, який є полком).Цей захід проводився з метою формування національно патріотичних якостей та визначення пріоритетних напрямків їх реалізації в оновленій системі підготовки майбутніх захисників Вітчизни у загальноосвітній школі, що передбачає формування національно-патріотичних якостей, вироблення і зміцнення в свідомості кожного громадянина гордості за свою Вітчизну, її історію й традиції, готовність захищати її свободу і незалежність


Набуті в закладах освіти військові знання та навички визначатимуть рівень спроможності виконання конституційного обов'язку громадянином України щодо захисту Вітчизни.
На сьогодні навчальні заклади є єдиним центром з підготовки всіх без винятку юнаків (незалежно від того, будуть вони призвані на строкову військову службу чи ні в мирний час) до захисту Вітчизни. В цій ситуації надзвичайно зростає роль предмета «Захист Вітчизни» як складової частини військово-патріотичного виховання, спрямованої на підготовку юнаків у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному плані до майбутньої військової діяльності.


Виходячи з цього, патріотизм на даний час є нагальною потребою і держави, якій необхідно, щоб усі діти стали національно свідомими громадянами – патріотами, здатними забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі, і особистості, яка своєю діяльнісною любов’ю до Батьківщини прагне досягти взаємності з метою створення умов для вільного саморозвитку і збереження індивідуальності; і суспільства, яке зацікавлене в тому, щоб саморозвиток особистості, становлення її патріотичної самосвідомості здійснювався на моральній основі.


На прохання учнів бійці провели навчання з військової підготовки, дали змогу отримати необхідні теоретичні знання та практичні навички з володіння стрілецькою зброєю та поводження з нею.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор