ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 29 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Влучні постріли на Верхньодніпровських районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки з нагоди Дня Перемоги
Версія для друку Написати листа
В тирі Верхньодніпровської СЗШ №5 пройшли районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на особисту першість серед юнаків та дівчат з нагоди Дня Перемоги.

Учасників змагань привітали учасник бойових дій в Афганістані О.М. Сергеєв та керівник методичного об’єднання районного відділу освіти викладачів предмета „Захист Вітчизни“ С.С. Пєрєпєчин.
Учасники заходу змагалися по програмі „13 пострілів“: 3 — проби, 10 — залік. Чемпіоном району серед юнаків став Олександр Романюха, на другому місці — Олександр Науменко, вони виконали норматив 3-го дорослого спортивного розряду, третє місце за Сергієм Зарембою. Всі хлопці є учнями Пушкарівської СЗШ.
В змаганнях серед дівчат перші місця теж зайняли учениці Пушкарівської школи: перше місце гідно виборола Катерина Семенова, друге місце посіла Анна Дікун, на третьому — Дар’я Лавецька. Дівчатка виконали нормативи 3-го дорослого спортивного розряду.
Переможців готував викладач предмета „Захист Вітчизни“ С.С. Тесленко.
Найкращі стрілки були нагороджені медалями та грамотами від РО ТСО України.