www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в районі відбулися масові спортивні заходи.
Версія для друку Написати листа
На урочистому відкритті спортивно-масових заходів Верхньодніпровського району, що відбулось на стадіоні «Машинобудівник» м. Верхньодніпровська 10 вересня, до учасників змагань, ветеранів спорту з привітальним словом звернувся голова району Кравченко Артем Вадимович. У своєму зверненні він зазначив: «За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Тому, районна рада прикладатиме максимум зусиль, щоб підтримувати фізкультурно-спортивний рух у районі й допомагати в залученні коштів на покращення матеріально-технічної бази спортивних закладів. » Артем Вадимович побажав усім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.


Спортивні заходи проходили у місті Верхньодніпровську та селищі Дніпровському. На стадіоні «Машинобудівник» м. Верхньодніпровська пройшов дитячий турнір з футболу, в ДЮСШ – дитячий турнір з стрітболу, у спортзалі Верхньодніпровської СЗШ №5 відбувся районний турнір з волейболу, в ПДЮТ провели районний турнір з шахів і шашок. Задля популяризації здорового способу життя серед дітей, молоді й дорослих та для нагородження призерів за підсумками турніру району з волейболу районна рада виділила кошти на придбання кубків, грамот і медалей. Тож слова голови району про підтримку спортивного руху в районі не залишились марними. Всі учасники змагань були відмічені та отримали заслужені нагороди.


У спорткомплексі «Дніпровець» відбувся дитячий турнір з футболу, відкрити який запросили селищного голову Блохіну Ларису Василівну. Лариса Василівна привітала учасників та гостей змагань зі святом - Днем фізичної культури і спорту. Побажала присутнім радості, здоров’я, задоволення від ігри, спортивних звершень і звичайно ж перемог.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор