www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Допомога депутата обласної ради Г.О.Войтова Верхньодніпровському району.
Версія для друку Написати листа
Щоб досягати вершин, треба бути сміливим та завзятим
З початку року від партії „УКРОП“ наш район опікує депутат обласної ради Геннадій Олександрович Войтов.

Нам вдалося взяти коментар з приводу "виборених" ним коштів для соціального розвитку району:

„Я був дещо здивований тим фактом, що в цьому році на Верхньодніпровський район були закладено мізерні кошти на його розвиток.Тож, як тільки я почав опікуватись Верхньодніпровським районом , а це було трохи більше двох місяців тому, першим ділом запропонував коригування до обласного бюджету.

До мене звернувся Артем Вадимович Кравченко, голова районної ради з готовою проектно-кошторисною документацією для дев’яти об’єктів району. Являючись членом бюджетної комісії, ми подали супровідний лист до департаменту фінансів облдержадміністрації. Довелося проявити особисті якості, бути дещо настирними, щоб умовити фінансове управління, членів фракцій, комісії та департамент максимально профінансувати район. Тож ми змогли вирішити це питання і включити район в обласне фінансування, зараз нам додатково виділено 3,5 мільйони гривень на капітальний ремонт зовнішньої тепломережі КЗ «Верхньодніпровський центр первинної медеко-санітарної допомоги», реконструкція системи водовідведення від житлових будинків №7 і №9 по вул. Зарічна м.Верхньодніпровська, реконструкція каналізаційного колектору від вул.Степової до вул.Горького м.Верхньодніпровська та 2,5 дотації з обласного бюджету, які будуть витрачені на заміну вікон в 2 дитячих садочків у сел. Дніпровське, заміну вікон та дверей Верхньодніпровської спортивної школи та капітального ремонту будинку культури с.Пушкарівка ( кошти мають надійти в травні місяці) Сподіваємось, два інших (заміна вікон та дверей в районній лікарні та будинку культури) теж будуть включені в коригування піврічного бюджету, авжеж, якщо будуть вільні залишки.

Та на даному етапі це велика перемога для нас і було б приємно, якби жителі Верхньодніпровщини оцінили роботу і зрозуміли, що район не залишається без уваги. Наприклад, зараз йде повна перевірка якості роботи всіх комунальних закладів та правоохоронних органів.
Все ж депутатський корпус та Верхньодніпровська районна рада не є номінальними, а реально намагається робити свою роботу, працювати на благо рідної землі. Сподіваюсь, що ми зможемо заслужити довіру народу, поступово покращуючи соціальні умови і це не слова якоїсь передвиборної агітації, це те, що ми заявляли до виборів і зараз намагаємось втілювати у життя“.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор