Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua  З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України і 100-ї річниці проголошення Акта Злуки, в вівторок, 22 січня 2019 року, в районі пройшли урочисті заходи.
  Проведення урочистостей відбулося за участю керівництва району, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування району, депутатів місцевих рад району, громадськості, духовенства, місцевих активістів, учнів і студентів навчальних закладів району та інших.

  З привітальним словом з нагоди Дня Соборності та Свободи України до присутніх на заході звернувся: голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б. Він зазначив, що ця тема актуальна і сьогодні, і виразив впевненість, що наш народ завжди буде єдиним, витримає всі випробування, що випадають на його долю, а це свято ще більше нас з’єднає, задля розбудови нашої країни.

  До нього приєднався заступник голови районної ради Якименко С.В., який побажав всім єдності, миру, злагоди та добра.

  Кращі працівники, громадські активісти району, які зробили вагомий особистий внесок у становлення і розвиток району були нагороджені відзнаками голови райдержадміністрації та голови районної ради.


  Майстри художньої самодіяльності районного Будинку культури привітали всіх присутніх зі святом і подарували концертну програму та святковий настрій.

  Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації