Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


За три роки Вакулівська, Софіївська та Девладівська громади, що на Дніпропетровщині, втілили понад 60 інфраструктурних проектів. У населених пунктах ремонтували дороги, будували водогони, створювали нові місця для занять спортом та відпочинку. Про здобутки децентралізації та плани на майбутнє говорили під час Ради регіонального розвитку Софіївського району.

«Ми живемо в часи великих змін. Основу економічного просування заклала децентралізація – реформа Президента України Петра Порошенка. Громади отримали більше повноважень та можливостей. Нині реформа виховує нових лідерів, які не бояться брати на себе відповідальність та знають, як розвивати території», - зазначила голова Софіївської райдержадміністрації Алла Кисіль.

За словами Алли Кисіль, понад половину територій району охоплюють громади - Вакулівська, Софіївська та Девладівська. За три роки їхні бюджети виросли в середньому в 6 разів. ОТГ втілили понад 60 інфраструктурних проектів. На 2019-2021 роки плани ще амбітніші – втілити майже 80 проектів розвитку. У планах і завершення однієї з наймасштабніших реконструкцій – Софіївської опорної школи.

«Проекти з розвитку громади пропонують самі мешканці, - розповіла заступник голови Вакулівської громади Інна Саранчук. – Серед реалізованого – оновлений центр у Вакулівці із дитячим майданчиком, міні-стадіоном та світлодіодним фонтаном. А ще – моторолери для старост та фельдшерів, новий водогін. Наступного року плануємо відкрити власний Центр безпеки».

Загалом в Софіївському районі з 2015 року відремонтували майже 90 тис. кв. м доріг. Збудували 45 км водогонів та забезпечили водою близько 7 тис мешканців. Встановили енергозберігаючі ліхтарі на вулицях 42 населених пунктів. Збудували 13 дитячо-спортивних майданчиків. Декілька лікарень та навчальних закладів – перевели на альтернативне опалення.

У Софіївському районі говорили про успіхи децентралізації

Серед втілених проектів - капітально відремонтована вулиця Привокзальна у Девладовому…

та вулиця Гончарова – у Водяному

Для старост та медиків Вакулівської громади – нові моторолери

У селах Софіївського району з’явилися нові дитячі майданчики

Біля Софіївської опорної школи збудували сучасний стадіон

У планах на наступний рік – завершення реконструкції будівлі школиFile Attachment Icon
ATTKQP1E.jpg