Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


У П’ятихатському районі втілили в життя десятки інфраструктурних проектів: відремонтували дороги, обладнали енергоефективні котельні, реконструювали очисні споруди. Незабаром відкриють школу європейського зразка. Про досягнення та плани говорили на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Децентралізація дала можливості для відновлення та розбудови населених пунктів. Завдяки ефективному розподіленню коштів у П’ятихатському районі активно ремонтували дороги, оновлювали лікарні, школи та дитсадки. Ми не зупиняємося на зробленому. Попереду – ще десятки корисних для людей інфраструктурних проектів», – розповів голова райдержадміністрації Сергій Саламаха.

Учні п’ятихатських шкіл №1, №2 і №3 займаються у відремонтованих спортивних залах. Там – новий інвентар, підлоги, стелі, освітлення та вікна. На базі школи №2 побудували сучасну котельню. Завдяки ній удалося зменшити споживання природного газу та заощадити значні кошти. На альтернативні види палива також перевели котельні Зеленоярської, Саврівської і Мирнівської шкіл.

У Вільному утеплили фасад школи та оздобили його патріотичним малюнком. Із утепленим фасадом – і дитячий садочок «Калинка» у П’ятихатках.

У райцентрі активно реконструювали каналізаційні мережі та очисні споруди. Ремонтували й дороги. Із новим покриттям – вулиці П’ятихаток, сіл Долинське та Саксагань.

У 2017 році замінили 23 км водоводу від Макортів до П’ятихаток. Це покращило життя 13 тис мешканців району. Також реконструювали систему водопостачання села Саксагань.


Нині в П’ятихатках почали будувати спортивно-оздоровчий комплекс. А в Лихівці – реконструюють опорну школу. Її ремонтують уперше за 40 років. Школа буде європейського зразка, поряд із нею розмістять баскетбольні і волейбольні майданчики, тренажери, футбольне поле зі штучним покриттям та бігові доріжки.

У планах – завершити реконструкцію дитячого садочка «Ластівка» у райцентрі та збудувати ще один «з нуля», оновити міський парк, на місці корпусу районної лікарні створити медико-соціальний центр.

Ремонтували дороги

Нове покриття у селі Лихівка

Оновлювали каналізаційні мережі та очисні споруди

Нині капітально ремонтують дитячий садок «Ластівка» у П’ятихатках

У Лихівці повністю реконструюють опорну школу

Про досягнення та плани говорили на засіданні Ради регіонального розвиткуFile Attachment Icon
ATT9VXAN.jpg