www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Привітання від голови Верхньодніпровської районної ради з Днем добровольця!
Версія для друку Написати листа
Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок шукали можливості йти добровольцями на фронт. Добра воля – це чинник, який об’єднав мільйони українців заради Волі та Гідності.

Вчителі, лікарі, студенти, підприємці, юристи, музиканти, сотні майданівців, замість того, щоб після багатомісячного протистояння у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України.
У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України. Добровольці сотнями йшли на фронт.
Тому, День українського добровольця, вважаю, стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.
Вітаю всіх Вас, хто добровольцем пішов на фронт захищати рідну Україну!
Ви, Герої, загартовані війною, перші добровольці, у новітній українській історії отримали виклик і прийняли бій. Я був одним із Вас. Я точно знаю, що наш внесок мав сенс. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. Прийміть мої щирі вітання та побажання бути завжди принциповими у своїх переконаннях та пліч-о-пліч боротися за територіальну цілісність і незалежність України.
Честь і слава Вам на віки віків шановні добровольці!
З повагою, Ваш побратим, голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор