www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район: Результати патріотично-літературного конкурсу «Я Українець, щоб там не було». Переможці.
Версія для друку Написати листа
В цьому році Верхньодніпровська районна рада спільно з Верхньодніпровською «Просвітою» провели в черговий раз патріотично-літературний конкурс серед школярів, студентів та молоді Верхньодніпровського району до Дня Захисника України та Дня Козацтва під назвою «Я Українець, щоб там не було».

На протязі місяця діти писали та приносили свої вірші та твори. Майже 100 творів були представлені на суд журі.
Тож у святковий день, коли вся Україна відзначала День Захисника України та День Козацтва організатори конкурсу визначили та нагородили переможців цьогорічного конкурсу на святковому заході, що пройшов у малому залі РБК 14 жовтня.
Голова районної ради Кравченко А.В. та засновник конкурсу, член Національної Спілки письменників України, Безус Є.Ф. щиро привітали дітей та гостей зі святами, подякували дітям, вчителям та відділу освіти за участь та підтримку конкурсу, висловили надію, що школи району будуть продовжувати сприяти творчому розвитку своїх дітей, а районна рада й надалі буде підтримувати талановиту молодь району.
Переможцями в номінації «Поетичні твори» стали: 1-е місце – Смірна Поліна, 10-й клас, КЗ "Дніпровська СЗБШ I-III ст." та вчитель Зінченко Юлія Петрівна; 2-е місце – Дробниця Аліна, 7-й клас, КЗ "Новомиколаївська СЗШ№1 I-III ст." та вчитель Беспалько Н. В.; 3-є місце – Насібова Зейнаб, 7-й клас, Дніпровокам'янська філія КЗ "Ганнівського НВК" та педагог-організатор Заїка Л.В..
Переможцями в номінації «Прозові твори» стали: 1-е місце – Логвінова Вікторія, 10-й клас, КЗ "Дніпровська СЗБШ I-III ст." та вчитель Зінченко Юлія Петрівна; 2-е місце – Нор Марина, 8-й клас, КЗ "Дніпровокам'янська філія I-II ст. КЗ "Ганнівського НВК" та вчитель Біляшевич Л.Л.; 3-є місце – Штибель Катерина, 11-й клас, КЗ "Верхньодніпровська СЗШ № 5 I-III ст." та вчитель Осташко Т.В..

За свої патріотичні твори, в яких переможці оспівали подвиги героїв, які захищали Україну, вони отримали грамоти та цінні подарунки, а саме: новітнє видання «Кобзаря», історично-наукові книги Володимира Білінського «Україна — Русь» та «Москва Ординська».
Кращою школою за участь в конкурсі визнана Дніпровська СЗБШ (директор Ляшенко А.Х). Адже перші місця в обох номінаціях вибороли вихованці цієї школи.
«Кращим вчителем» визнано молодого педагога - Зінченко Юлію Петрівну (сел..Дніпровське) діти, якої стали номінантами конкурсу. Окрім подяки вчителька отримала у подарунок авторську книгу творів від засновника конкурсу Безуса Є.Ф..
Також переможцям конкурсу і їхнім наставникам подарували свої книги поети Верхньодніпровська: член НСЖУ Віктор Шкуро, Тетяна Тищенко та Євген Безус.
Окремо хочеться відзначити запальну композицію "Посвяти в козачата" музичного керівника дитячого садочка "Чебурашка" Тетяни Піхоти.
На заході, під гучні аплодисменти, переможці конкурсу Смірна Поліна та Дробниця Аліна зачитали свої проникливі вірші про події на майдані та про сина, що не повернувся з АТО.
Дуже приємно було почути привітання від депутата районної ради Кваші О.В., який привіз фронтовий привіт (український прапор з палкими вітання та написом "Рабів до раю… не пускають".) із Авдіївки, куди він разом з представниками району відвіз зібране школярами та жителями району у благодійній акції «Подаруй воїну свято». Бійці Авдіївки поставили свої нескорені автографи на бойовому прапорі, підкресливши свою непереможність та незламність. Цей прапор поїде в кожну школу нашого району, щоб і наші діти долучилися до мужності, нескореності, перейнялися духом патріотизму авдіївських бійців – захисників України.
На останок Наталя Феодосіївна Ходос, начальник відділу освіти, від себе й від імені всіх присутніх привітала Кравченка А.В. зі святом Захисника України, як безпосереднього учасника бойових дій на Сході країни, й щиро подякувала йому за підтримку та значний внесок у розвиток освітньої галузі району.
Додамо, що конкурсантам Дніпровокам'янської філії дипломи та книги вручили в приміщенні сільради на День села 14 жовтня, де лунали на їх честь вірші, пісні, музика просвітянського вокального гурту "Гомін".
Твори переможців патріотичного конкурсу були опубліковані в районній газеті.
Окрім того, найближчим часом буде видано збірник, куди будуть включені твори, як переможців, так й інших учасників конкурсу. Співавторами збірника стануть відомі верхньодніпровські поети. Їх твори також займуть своє місце в збірнику.
Творчих успіхів юним обдаруванням та їхнім наставникам!
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор