www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Призначення педагогічної премії Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
13 вересня відбулося засідання конкурсної комісії щодо присудження Верхньодніпровської районної педагогічної премії. Головували Якименко С.В., заступник голови районної ради, Шуть В.В., заступник голови райдержадміністрації. На комісії були присутні представники відділу освіти, ГО «Просвіта», депутати райради.

Розглядалися кандидатури на присудження педагогічної премії в категоріях: педагогічні працівники навчальних закладів та установ освіти; керівники навчальних закладів та установ освіти.

Висунення кандидатур педагогічних працівників на відзначення Премією проводиться трудовими колективами навчальних закладів та установ освіти за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, за підсумками навчального року, за погодженням з профспілковими комітетами навчальних закладів та відділом освіти райдержадміністрації, із забезпеченням широкої гласності і відкритості.

Висунення кандидатур керівників навчальних закладів та педагогічних працівників відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації на відзначення Премією проводиться відділом освіти райдержадміністрації за підсумками навчального року, за погодженням з президією Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, із забезпеченням широкої гласності і відкритості.


Розмір Премії складає 5,0 тис. грн. у кожній номінації і фінансується вона виключно за рахунок бюджетних коштів. Тож, розгляд кандидатур був скрупульозним, виваженим, об’єктивним та безкомпромісним.

Претенденти на нагородження Верхньодніпровською районною педагогічною премією у номінації «Керівник навчального закладу»:
1.Василюк Тетяна Іванівна, директор КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»;
2.Ляшенко Андрій Хомич, директор КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.»;
3.Потєряйко Віта Григорівна, завідуюча Верхньодніпровським КДНЗ №1 «Чайка».
Претенденти на нагородження Верхньодніпровською районною педагогічною премією у номінації «Педагогічний працівник навчального закладу»:
1.Криворотенко Ольга Григорівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»;
2.Кузнєцова Алла Іванівна, вчитель хімії та біології КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.»;
3.Лихолат Ірина Вячеславівна, вчитель інформатики КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.»;
4. Ляшенко Андрій Хомич, вчитель хімії КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.»
5.Стьожка Оксана Володимирівна, вчитель хімії Дніпровокамянської філії І-ІІ ступенів КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»;
6.Черешнюк Ірина Олександрівна, вчитель початкових класів КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.»
Хто отримає педагогічну премію працівники освітянської галузі дізнаються 28 вересня о 13:00 завітавши на святковий концерт присвячений Дню вчителя та працівників освіти в РБК.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор