www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Районний семінар – практикум директорів Верхньодніпровських СЗШ у Новомиколаївській СЗШ№1.
Версія для друку Написати листа
21 лютого 2017 року в комунальному закладі «Новомиколаївська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів» відбувся районний семінар – практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів «Психолого – педагогічні аспекти формування медіаосвітнього простору навчального закладу».

На порозі школи учасників семінару зустріли «мультисмарти», які відразу налаштували всіх гостей на сприйняття медіа освітньої тематики семінару. Візитка школи дозволила поринути у дивний світ медіа , подарувала гарний настрій
Досвід роботи навчального закладу з формування медіакомпетентності учасників навчально – виховного процесу презентували директор навчального закладу Т.А. Кущова та заступник директора з навчально-виховної роботи Т.І. Пойда.

Протягом семінару директори стали учасниками майстер - класу «Формування медіа грамотності вчителя як основа ефективної роботи в новій українській школі , який підготувала і провела І.О. Черешнюк, учитель початкових класів. На ньому учитель презентувала особистий сайт як засіб використання різноманітних медіа технологій на уроках та позаурочний час. Разом з Іриною Олександрівною учасники семінару навчалися створювати QR – коди та працювати на платформі «Calameo».
Наступним етапом семінару було здійснення віртуальної екскурсії до інтерактивного музею духовності, де А. М. Шибінська, учитель української мови та літератури, В. Ю. Піддубна, учитель зарубіжної літератури, разом з учнями 9 класу розповіли про історію створення музею, продемонстрували практичне використання QR – кодів, що містять інформацію про картини, презентували віртуальний музей «Духовні джерела відродження».
Н.В. Беспалько, учитель української мови та літератури, запросила до участі у ЗНО клубі «Основні підходи до проектування навчального веб середовища, що сприяють підготовці учнів до ЗНО», на якому презентувала власний сайт «Вишнецвіт» як засіб ефективної підготовки старшокласників до ЗНО. Практичний блок цього засідання був присвячений візуалізації навчального матеріалу засобами різних медіа сервісів.

На завершення семінару гості стали учасниками ділової гри з елементами тренінгу «Сучасний керівник», яку провела Т.А. Кущова, директор школи.
Прощаючись, керівники загальноосвітніх навчальних закладів з щирою вдячністю висловили свої яскраві враження та позитивні емоції від творчого спілкування, нових дей та нового досвіду, набутого під час цієї професійної зустрічі.
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Шибінської А.М., учителя української мови і літератури КЗ "Новомиколаївська СЗШ№1 І-ІІІ ст."
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор