Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Екологічна та економна. На території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні побудували сучасну автономну котельню. Вона – для двох обласних медзакладів та житлового будинку. Працює на пелетах. Котельню звели коштом інвесторів, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Забезпечити енергонезалежність Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка. В області з’являється все більше екологічних та економних котелень, які працюють на альтернативному паливі. Одну з них нині побудували у Дніпрі за рахунок інвесторів. Вона забезпечить теплом житловий будинок на Ігрені та два медзаклади» - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нова котельня опалюватиме, зокрема, Дніпропетровську психіатричну лікарню. Вона - одна з найбільших в Україні.

«Лікарня складається з понад 40 окремих будівель. Ми були дуже задоволені, коли звели нову котельню. Вона повністю автоматизована, нею простіше управляти. В усіх відділеннях стало тепліше та комфортніше», - сказав виконуючий обов’язки головного лікаря Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні Юрій Завалко.

Нова котельня – екологічна та енергоефективна. Її потужність – 6 МВт. Вона генерує тепло з пелетів – таке біопаливо не забруднює навколишнє середовище.

«Використовувати пелети набагато вигідніше, ніж газ. Опалення буде дешевшим. Завдяки новій котельні економія на комунальних платежах сягне майже 30%», - наголосив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

«Нова котельня повністю автоматизована, і ручна праця людини тут – мінімальна. Робота оператора полягає у візуальному контролі та спостереженні за датчиками», - розповів майстер котельної Валерій Бабіч.

Нині котельня працює у тестовому режимі. На повну потужність її запустять після перевірки та налаштування усього обладнання.

У Дніпрі побудували котельню на біопаливі

Вона – повністю автоматизована«Робота оператора полягає у візуальному контролі та спостереженні за датчиками», - розповів майстер котельної Валерій Бабіч

Генерує тепло з пелетів

Потужність котельної - 6 МВт

Вона енергоефективна та екологічна

Її звели коштом інвесторів

Котельня – на території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні

«Ми були дуже задоволені, коли звели нову котельню. Вона повністю автоматизована, нею простіше управляти», - сказав виконуючий обов’язки головного лікаря Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні Юрій Завалко

На повну потужність котельню запустять після налаштування усього обладнанняFile Attachment Icon
ATTZWZ12.JPG