www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Звернення голови футбольного клубу ГО "СК "Зірка 2016" с.Мишурин Ріг Віктора Шевченко до громади про допомогу в розвитку спорту і футболу на селі.
Версія для друку Написати листа
Шановне товариство!
З 22 квітня починається літня першість Верхньодніпровського району з футболу.
Проте наша команда може на цю першість і не потрапити. Без Вашої допомоги, не байдужі жителі району, ми просто не зможемо функціонувати та залучати молодь та дітей нашого села Мишурин Ріг до здорового способу життя. Тож, прошу Вас допоможіть нам не на словах в соціальних мережах, а на ділі.


Нам потрібні досить значні кошти, а саме на: транспортні витрати ( 8 поїздок загальною протяжністю 908 км, вартістю 8 грн. за км.) - 7 тис. 264 грн.; оплата роботи медичного працівника - 1 тис. 600 грн.; інші поточні витрати - 4 тис. грн.. Крім того не готове футбольне поле: не виконана розмітка, відсутні ворота (вартість близько 10 тис. грн.).
Тому, звертаюся до всіх хто висловлював бажання допомогти команді, до всіх хто бажає стати членом організації або просто хоче і має можливість допомогти команді, шановні добродії!, Ви маєте можливість перерахувати благодійну допомогу (пожертвування) або членські внески на наступні реквізити :
Отримувач - ГО СК "Зірка 2016", р/р 26003050279784 в ПАТ "Приватбанк" МФО 305299, ЄДРПОУ 40751142.
Призначення платежу:
- для тих хто бажає надати допомогу: "Благодійна допомога (пожертвування) фізичних (юридичних осіб) для виконання статутних положень";
- для членів організації (480 грн)" Членські внески для виконання статутних положень;
- для тих кому виповнилось 18 років, хто бажає вступити в організацію та бути разом з командою, допомагати та вболівати : 100 грн. - вступний внесок, 480 грн членський внесок для виконання статутних положень;
- для тих кому не виповнилось 18 років, хто бажає вступити в організацію та бути разом з командою, допомагати та вболівати : 50 грн. - вступний внесок, 240 грн членський внесок для виконання статутних положень.
Додатково хочу проінформувати, що найбільші орендатори землі такі, як Булачов, О.М., Кравченко П.Я., Агрофірма "Мишурин Ріг" проігнорували звернення про надання фінансової допомоги, допомоги у придбанні матеріалів на футбольні ворота, закупівлі футбольної атрибутики.
Мишуринрізька сільська рада надала допомогу СК у придбанні футбольної форми, за що велика подяка та шана сільському голові Яківець Л.В. (про це писалося в "Голос України" №21 від 3.02.17)
На превеликий жаль інші можуть лише обіцяти та забувати про обіцяне.

Голова ГО "СК "Зірка 2016" В.В. Шевченко
телефон для довідок 0675661156
http://vk.com/wall-135066921_82

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ЗМІ

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор