www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: сел.Дніпровське зрощує патріотів
Версія для друку Написати листа
25 листопада у Дніпровській школі провели урок патріотичного виховання для учнів 8-11 класів, присвячений Дню Гідності та Свободи. На урок до школярів директор Ляшенко Андрій Хомич запросив учасника подій на Майдані, а нині голову Верхньодніпровської районної ради, Кравченко Артема Вадимовича.

На уроці ведучі нагадали присутнім історію України від часів українського легіону під назвою "Українські січові стрільці", бою під Крумтами до подій на Майдані 1990 - 2014 років. Школярі згадали першу студентську революцію на Майдані - «Революцію на граніті» (жовтень 1990 року); Майдан 2004 року – «Помаранчеву революцію»; третій Майдан – «Революцію Гідності та Свободи» листопад 2013 року – лютий 2014 року.


Програма заходу була насиченою, змістовною, сповненою відеокадрами подій. Проза, вірші, пісні, танок, сценка, реп – все це свідчило про те, що школярі небайдужі до своєї історії; що серцем переживають те, про що розповідають чи згадують. Свій авторський вірш прочитала Поліна Смірна, переможниця літературно-патріотичного конкурсу району. Приємно вразив присутніх реп від Святковського Данила (10 кл.), дворазового лауреата конкурсу «Учень року», та Михлик Леоніда (10 кл.), кандидата у майстри спорту з кікбоксингу. Хлопці емоційно та щиро передали зміст тексту, що прочитали про події на Майдані.

Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та всіх хто поліг за свободу України.

Наприкінці до учнів завернувся Артем Кравченко зі словами вдячності за те, що пам’ятають минуле, вірять в щасливе майбутнє, прикладають зусилля, щоб вчитися й приносити користь державі та українському народу. Голова району висловив подяку директору Дніпровської школи Андрію Хомичу за виховання патріотизму та національної самосвідомості в учнівської молоді, бо на його думку це запорука сильної та стабільної держави, адже молодь - це її майбутнє.

У свою чергу директор школи виказав подяку районній владі за підтримку школи; за те, що завжди відкриті до спілкування з молоддю та школярами; за гідний приклад служіння країні та народу.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор