www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
«Великоднє свято» у Верхньодніпровському районі.
Версія для друку Написати листа
Останнім часом багато різних подій відбулося у нашій країні та місті. Але все це разом узяте ніяк не може затьмарити святкування найважливішої поді у світі – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Знову в храмах, будинках, на майданах та вулицях звучить привітання: «Христос Воскрес! Воістину воскрес!» Дійсно, сьогодні в нашій країні відбувається те, про що навіть не могли уявити наші батьки та діди. Адже були часи, коли святкувати Пасху Христову відкрито було не можливо. Дяка Богові , що сьогодні нові часи та нова влада.


30 квітня, центральна площа міста стала місцем прославлення Ісуса Христа. Адже саме тут відбулося «Великоднє свято» в поєднанні з акцією «Паска для воїнів АТО», ініціаторами яких стали духовенство району та голова райради Кравченко А.В..

Зранку всі небайдужі жителі району та міста принесли для військових свої дарунки: паски, писанки, ковбаси, листи, малюнки та багато іншого. На початку святкової програми зі словами привітання та подяки до присутніх звернулися представники влади (Прохоренко Г.А., Кравченко А.В.) та організатор акції о.Ігор, настоятель Українського Греко-Католицького Храму. о.Дмитро (УПЦ КП) здійснив молитву благословення на добру дорогу для тих, хто повіз дарунки верхньодніпровців на передову: в Авдіївку, Тарасівку, в бригади де служать наші земляки. «Великдень – це один з найбільших християнських свят.

Всі в цей день мають відчути радість від Воскресіння Христового та посмакувати паскою. Тисячі хлопців боронять нас, тому нашим обов’язком є підтримати їх.» – зі звернення о.Ігора до присутніх на святі. Організатори акції дякують Верхівцевським та Пушкарівській школам, парафіянам православних та греко-католицького храмів міста, всім небайдужим за їх щедрі дари захисникам.

Все зібране того ж дня було доставлено головою райради Кравченко А.В, депутатами райради Прохоренко Г.А., Квашою О.В. та о.Ігорем бійцям і роздане та освячене на самій передовій. Зі слів супроводжуючих воїни з вдячністю приймали подарунки, молитви. Щиро, до сліз, раділи тому, що їх пам’ятають та цінують.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор